Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha odalépne egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odalépne egy átlagos külsejű férfi az utcán, hogy itt van kp-ban mondjuk félmillió forint, szexért cserébe, akkor benne lennétek lányok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy hány kifogástalan erkölcsű van, aki azt mondja, hogy 2 milliárdért sem. :D

2021. júl. 13. 02:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

#7

Szóval a havi fizetésed az átlagnál jóval jóval magasabb.Valószínű semmi gondod nincs anyagilag az életben.Mégis az anyagiakért ha olyan ajánlatot kapsz megfontolnád hogy kurválkodj egyet...érdekes :)

2021. júl. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk a realitás talaján. 50 ezer/óráért kisportolt hamvas egyetemista csajok között lehet válogatni.
2021. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Alapvetően azt mondanám, hogy nem.

Amúgy is gátlásos vagyok, nehezen menne kettőnk között minden. Plusz nem elhanyagolható tényező, hogy furcsa lenne kp-ba félmillió, tehát előbb kérnék bizonyítékot a pénz kilétéről. Na, meg azt is el tudnám képzelni, hogy lefekszünk, fogom a pénzt, lelépek, majd beperel hogy én megloptam kölcsönös baráti szex után.


Mindezen túl jelenleg nagyon vonz a pénz, mert egy ennél költségesebb műtét előtt állok, ami mivel életminőséget javít, nem áll a TB. Úgyhogy jelen szituációmból adódóan elgondolkodnék az ajánlaton.

2021. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ritka buta emberek, még butább kérdéseket tudnak feltenni.
2021. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van az a pénz minden nőnek, az 500e kb, a 20-50 éves, magyarországi korosztályban, kb. 5-ből 2-3 nő bevállalná.
2021. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
#6 Nem, nem vagyok rá képes. Megerőszakoltak, csakis hosszan tartó kapcsolatban vagyok képes szexuális dolgokra. Nem tudom miért kell egyből támadni.
2021. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!