Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok? Többi lent!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Engem a tapasztalatok érdekelnének.

Mi az illem? Hogyan reagáltak a szülők? Van aki titokban csinálja/csinálta? Miért kezdi el valaki? Sok kérdésem lenne, lány vagyok és nekem is meg fordult a fejemben...Egy fiú ilyenkor mit gondol a lányról? Lehet, hogy bűntudatom lenne utána vagy lehet, hogy valaki nem jön be és nem menne vele... Lehet, hogy undorodnék később magamtól, sok minden megfordult a fejemben. Néztem az oldalt és vannak fiatal lányok is... Ezért én is gondoltam rá.

Csak normális válaszok érdekelnek! Privátban is jöhet.


20/L



2021. júl. 13. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Sok esetben a szülő a mentor!

Igen undorodnál magadtól ha normál értékrended van.

A pénz miatt!

Ha már ezeket a kérdéseket, ebben a formában féltette, akkor Te drága ne vágjál bele!

Látszik a fogalmazásodon, hogy naív vagy és tapasztalatlan.

Ki fognak használni és meggyötörnek majd, ahogy az élet is.

Feletjtsd el!

2021. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Képes lennél mindenféle férfival szexelni?
2021. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan lelkizős vagy nem neked való.N
2021. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, pasi vagyok már nem húsz éves. Igazából a lány legjobb ha a tali elején mondja hogy ha a pasi nem jön be. Nyugaton sok helyen az a "szabály" ha mondjuk a pasinak nem jön be a hölgy akkor az első pár perc után ha kifizeti a taxit hívhat másik lányt esetleg.

Én sosem szoktam az ilyen lányokról rosszat gondolni mert akkor ő is gondolhat akármit rólam. Ha a lány normális velem akkor én is az vagyok sosem éreztetem hogy egy szolgáltatást veszek igénybe. Volt már hogy zavarban volt, akkor leültettem megkínáltam egy kávéval vagy amit kér, elvileg (nem Magyarországon) alkoholt nem ihat, de ha mondjuk nem ügynökség küldi én azzal is megkínálom ha szeretné.


Szerintem meg nem vagy naív szerintem:) Nekem tetszik!

2021. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszenek az ilyen "érzékeny" lányok
2021. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

#4 Tipikus perverz vagy


#5 te is

2021. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Qrva akarsz lenni? Komoly elétcél

Grat

2021. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
7, jelentve vagy mert rasszista a válaszod!
2021. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok kurv. lenni, szerintem nem azt írtam ki, hogy azzá fogok válni. Kérdéseim vannak! A kettő nem ugyanaz.

Köszi mindenkinek!

2021. júl. 13. 11:16
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Hát arra számíts nem épp a jól kinéző magára adó emberek mennek

Persze lehet lesz olyan aki megtetszik

Hamar észrelehet venni egy lányon ahogy viszonyul a partnerhez


Igazából ha kitartó vagy pár év alatt megteremtheted belőle a hátteret, kérdés mennyire rosszul éled meg

Munkának kell tekintened, és nem arra kell gondolj h mit gondol rólad ez meg az

2021. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!