Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelt kérdés

Lenne egy lany akit nem ismernetek annyira, de vonzodnatok egymashoz. Es mielott lefekudnetek megkerne ra, hogy nyaljatok ki elotte elvezesig, mert meg szuz, akkor megtennetek? Vagy csak baratnotoket nyalnatok ki?


Irjatok kort


2021. júl. 13. 12:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#20

Kicsit se visszás hogy magadról nyilatkozol így. Azért megkérdezném őket is

2021. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
#21 Hidd el nem egoizmusból vagy nagyképűségből írtam, bár egy anonim oldalon eleve értelmetlen lenne.
2021. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%

Akit nem ismerek nem nyalom ki elsőre!

Sajnálom.Ahhoz azert több kellene annál,hogy úgy ismeretlenül odavagodna hozzám valaki,hogy :nyalj már ki!

Nekem a vonzalom mellé kell egy bizalom,egy bizonyos fokú kölcsönös ismeretseg is.

Dehát tudod vannak ,akiknek mind1,és a 78 éves kutyus sétáltató oszrak nénit is megb..átk a patakparton.

Én nem tartozom közejük.

Találsz ilyen jellemet bőven,nem kell aggódnod!!

2021. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#23: szerintem ezt túlgondolod. Egyszer élünk és nem is olyan sokáig, én nem találok abban semmi rosszat, ha egy nem káros élvezetben részesítjük egymást. Nyilván ne drogozzunk csak azért, mert egyszer élünk, de egy nyalásban mégis mi a rossz, ha szinglik vagytok mindketten?
2021. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%

Persze hogy megtenném. Szerintem elég nagy megtiszteltetés, ha valaki szétnyitja a combjait és odaenged közéjük. Én amúgy is szolgálatkész vagyok. Mindig azt figyelem, hogy a partnerem éppen milyen állapotban van, mire vágyik, és egy ismeretlen lányt is pont úgy kezelnék, mintha a barátnőm lenne.

26F

2021. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Megtenném azt ami jó neki. 42 f
2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Alap hogy megtenném mivel izgat ha élvezetekig nyalhatom és élvezi !

De jó lenne!!

2021. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
38%

#25

"Szerintem elég nagy megtiszteltetés, ha valaki szétnyitja a combjait és odaenged közéjük"

Hát ezt olvasva 100% hogy kiábrándulnék belőled.

2021. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%

#25


Hú, de gáz a szöveged, ember. Meg is szoktál alázkodni a pina előtt? Legyél már férfi! Legyen tartásod, ne valami puhapöcs legyél.

2021. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
10%

#

Az hogy szolgalelkű pöchnek kell lenni hozzá!Egy konolyabb nőnek az ilyesmi kiábrándító!

Nem az "egyszerélünkkel" van a gondom!

Olvasd végig ezt a csöpögős nyáladzást!!

Nincs tartás semmi? Hol a gerinc?

Hát jó,csak akkor ne csodálkozzon egyik kisszolga se azon a válaszon,amit a 28# helyesen írt szerintem!!És megy a nyavajgás,h xarba se vesznek mar a nők.Mert csak csettinteni kell es már ugrasz is.Mi ebben a vonzo?Mi a jó abban,hogy barkit megkapsz,csak szétnyitod a p..at?Semmi.Ezért van lassan a férfiak erteke ,a békaf.sza alatt!(Tisztelet a kivételnek.)

Én ezt megalázónak tartom,azért nem tenném meg,és nem azért mert prűd vagyok,vagy képtelen vagyok élvezni az életet.



23#voltam.

2021. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!