Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem visszataszító így lefeküdni egy nővel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki eléggé be van indulva rám, csak a bibi, hogy van pasija, és nehéz összehozni, hogy eljöjjön hozzám. Eddig is csak 1x volt szex. A gond viszont az, hogy a legközelebbi alkalom amit meg tudna oldani az kedd délelőtt, de hétfőn meg tutira megy hozzá a pasija, mert most pirosbetüs van meg hétvégén se tudnak most találkozni.

Erre mondtam neki, hogy kösz de nincs kedvem a pasid után fél nappal az ő spermájának maradékát ízlelgetni.

Erre az volt a válasza, hogy nem muszáj kinyalnom. De szerintem ez így akkor is visszataszító.


2021. júl. 13. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Véletlenül sem az undorító, hogy egy ribit kefélsz, akinek van pasija.
2021. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Alapból az visszataszító, hogy megdugsz egy olyan nőt akinek párja van. Egy kutya vagy a csajjal. Ízlelgesd csak. Ennyi öröme legyen a felszarvazott szerencsétlen csávónak.
2021. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A csaj visszataszító
2021. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg kit izgat ha marad benne kis anyag. Én nem vagyok ilyen finnyás. Dugnám orrba szájba. Ha egy órával előtte lenne akkor is. Sőt vele is harman ha kell.
2021. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ez van, ha más csaját dugod. Mellesleg, ha pár nappal később történne a dolog, akkor mi a különbség? Addigra kihipózza a sunáját, vagy maradék nélkül lebomlik benne az anyag már?


Szerintem legyen már benned annyi, hogy megbeszéled vele, hogy inkább hagyja ott a mostani pasiját érted és legyetek egy pár, vagy hagyd békén a csajt.

2021. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyag? Nem gumival dugod?
2021. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Tök izgi, és fincsi érzés olyan puncit dugni amibe nemrég élveztek bele. Csak mondom. :)
2021. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Azt hittem a fiúk nem aggódnak ezen.
2021. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is visszataszító olyan nővel dugni aki egy napig nem fürdik le. Te meg kicsit túlgondolod a saját szerepedet a történetben. Ha kizárólagosságot akarsz a storyban akkor mond meg neki hogy hagyja ott a pasiját, mert te akarsz vele járni. Egyébként meg kettőn áll a vásár, ha sokat finnyáskodsz akkor majd lesz helyetted olyan aki szintén csak dugni akar és nem hisztizik azon hogy a csaj a pasijával is kúr.
2021. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Én azt vallom ha a nőbe bejön valami és meglehet megkell dugni.Ennyi
2021. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!