Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talizok időnként pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talizok időnként pasikkal szex miatt?

Figyelt kérdés

De utánabis ürességet érzek, nem akarok komolyat, menekülök attól hogy ragaszkodjak valakihez, de ettől sem vagyok boldog, nem is jó érzés, hogy nem keresnek, de ha keresnének mondjuk olyan is volt, vagy akármelyik keresne attól sem érezném jól magam mert nem akarok kötődni.

Meg smúgy sok pasi is akar talizni, sok tetszik is. De mindig az van hogy boldogtalannak érzem magam. Amúgy mindegyik fiatalabb is nálam. Asszem menthetlen vagyok már minden téren. Egészségügyileg is

Ja amugy ne irjatok tali miatt abszolut nem amiatt irtam ki.

N


2021. júl. 14. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha normális kapcsolatot keresnél? Lehet nem üresedett volna ki a lelked, és lassan a tested, a felszínes kapcsolatoktól. Amiben úgy használtátok egymást mint a tárgyakat. Lelketlenül. És sopánkodsz, hogy ki vagy égve?
2021. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jah 4 évig voltam csak 1 vkivel akibe fullra bele voltam zúgva, es nagyon megszenvedtem sose akarok komolyat... Ja es ő előtte is mindig komolyat akartam es szrba se vettek sose.....
2021. júl. 14. 22:10
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát! Benned van a hiba nem a pasikban!
2021. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hümm hát nem arról van mostmár szó, hogy kihasználnak e.... Nem az zavar
2021. júl. 14. 22:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez fel tud fejlődni addig hogy naponta 2-3 vadidegen fog telelőni, de még mindig üresnek érzed magad.

Kicsit olyan ez mint a kényszerzabálás.

A probléma gyökerét kell megfogni, nincs baj a ribiskedéssel, izgalmas, de ha nem élvezed, akkor minek?

2021. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én tapasztalatból mondom, hogy eddig bármelyik csaj akivel szex kapcsolatnak indult, mind belém szeretett, és kapcsolat is lett belőle.
2021. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Keresgélni kell az igazit! 🙂 Nincs két egyforma ember.
2021. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!