Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány miért van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért van olyan fiúval együtt aki elmondása szerint csak kihasználja?

Figyelt kérdés
Egy ilyen lány előbb utóbb ha lenyugszik akkor észre veszi majd a normálisabb fiúkat is?
2021. júl. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen majd 30 felett mikor gyereket akarnak.Ha addig lelkileg nem lesznek leharcolva a sok csalódástól.
2021. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha benő a feje lágya.
2021. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert szerelmes talán? Te mit foglalkozol vele? Nyilván lóf...t sem tudsz neki nyújtani.
2021. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mert a lány csak panaszkodik.


tapasztalatlan fiatalként én is belehabarodtam olyan csajba, aki a primkó pasiját szapulta állandóan, hogy milyen rossz mellette, mert semmiről nem lehet beszélgetni vele, hogy semmi nem érdekli, hogy folyton a haverokkal lóg, és meccsre jár.


azt hittem, hogy majd jól észreveszi, hogy én mennyivel jobban illek hozzá, akivel órákat tud átdumálni mindkettőnket érdeklő témákról, aki figyel rá, akivel tud közös programot szervezni.


long story short, hozzáment a pasashoz, és szült neki 2 gyereket.


pedig előtt órákat tudott nyafogni, hogy mekkora társas magányban él.



manapság ha egy csaj rákezd erre a mókára, akkor megkérdem, hogy feljön e, ha nemet mond, akkor azonnal hagyom a fenébe. neked is azt tanácsolom, hogy ne pazarolj ilyemire éveket, a környezeteben is sok haver szúrt el rengeteg időt a "majd én leszk a rendes srác, és egy nap észrevesz" dologra, egynek sem jött össze semmi

2021. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fülig szerelmes a pasiba. Amíg ez fennáll, addig nem fog észrevenni másokat, ez van. Ha annyira rossz neki - bár ez sokszor csak egyfajta figyelemfelkeltési panaszkodás - akkor kidobja a pasit. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy utána téged választ, könnyen lehet hogy egy ugyanolyan típusú pasit mint a mostanija, csak ha az egy fokkal jobban figyel rá akkor vele is marad.
2021. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jolesik neki ez a kihasználás, élvezi. Gondolom magadat véled a normálisabb fiunak. Ne nagyon reménykedj.
2021. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom: te vagy “a kedves srác”, aki “sokkal jobban illene a lányhoz, és sokkal jobban bánna vele, az meg inkább a csúnya rossz fiút választja”. A kérdésem: miért olyan lányokkal foglalkozol, akik kapcsolatban vannak - ráadásul pont olyan lányokkal, akiknek egyértelműen csapnivaló az ízlése, és igénytelenek arra, hogy milyen párt választanak maguknak? Biztos, hogy rengeteg “normális” lány van körülötted, de azokkal persze nem foglalkozol.
2021. júl. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egy nő használ / használt ki mostanában. Nagyon szerelmes vagyok belé és reménykedtem hogy majd ő is belém szeret aztán nem csak akkor húz elő a fiókból mikor epp nincs más.
2021. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!