Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csaj nem húz bőrt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem húz bőrt a fogára és kellemetlen amikor szopik mit tegyek, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 01:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10# ahigy a kerdezo sem :D


Lehet ezert cserelgetik ennyire a csajt 😃

2021. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 harebell ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha normálisan megkéred, hogy figyeljen erre picit jobban. De amúgy mi az, hogy húzzon bőrt a fogára? :D
2021. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkiábrándítóbb mikor így szopik a lány... nem szóltam még soha csak komoly kapcsolatban, aztán ő meg mondta h korábbi partner miatt azt hitte ez a jó a férfiaknak... :D
2021. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem exem simán megmondta :D

Csak így lazán "fogaztál ám asszony". :D én meg mondtam hogy huu tényleg? Bocsi. Legközelebb szólj ha fáj.


Aztán szólt is, én meg jobban odafigyeltem. Utána nem volt baj.

Úgyhogy az én exem nem sokat gondolkodott azon hogy hogyan mondja meg 😂😂

2021. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd meg neki, hogy ne fogazz légyszi, mert fáj.

Hidd el nem fog megsértődni. Én is mindig ilyen voltam, hogy jaj, nehogy valakinek a lelkébe gázoljak...de tudod mit? Kapcsolataimban a lányok, akikkel én úgy bántam, mint a hímes tojással, egy-egy elszólásukból kiderült, mások taknyosra sz.patták, mélytorkoztatták, s@ggbe...és nem fogták fel tragikusan a dolgokat.

2021. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hogy hogy mi az hogy fogazik??? Az hogy csak úgy bekapja elkezdi szopni, és az ajkait nem szorítja a fogaira, hogy véletlenül se érjen a foga a bőrömhöz.
2021. júl. 15. 14:40
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

Ez annyira gáz amikor egy lánynak ilyen lófoga van. :D

N

2021. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez nem a lófog miatt van, hanem hogy nem figyel.
2021. júl. 15. 14:42
 19/21 harebell ***** válasza:
Soha nem szorítottam az ajkaimat a fogaimra, attól még tudok figyelni arra, hogy ne fogazzak. Persze ha ő nem, ez is lehet egy megoldás, de őszintén szólva szerintem úgy nem lehet igazán jól szopni.
2021. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Orvosi szájfeszítő vagy karika szájpecek is megoldja ám a dolgokat :)
2021. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!