Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha suliban felizgultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha suliban felizgultok az jó vagy kellemetlen nektek? Miért?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy masztiztatok mert nem bírtátok tovább? Kort is.

2017. jan. 18. 20:47
 1/5 anonim válasza:
89%
Elég ritka hogy a suliban felizgulok, egyszer volt eddig csak mikor szünetben barátommal smároltunk és megmarkolászta a fenekem ha otthon lettünk volna tuti rávetettem volna magam de suliba nem.
2017. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, maximum így szép nyugodtan a kémia meg a matek feladatlap láttán felfelé ereszkedett a vérnyomásom.:D
2017. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
khm. nekem megesett... a kedves tanár úr miatt.... de ez már régi sztori :)
2017. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elő hogy a suliban felizgultam, szóval nem tudom milyen lett volna:D Kétlem hogy nekiálltam volna masztizni, szóval amíg elmúlik addig inkább kellemetlen lett volna.
2017. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb életemben egyszer, de amúgy máskor nem izgultam fel , mert utáltam suliba járni , szóval nem gondoltam ilyenekre :S
2017. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!