Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szerettek teljesen alárendelt szerepbe kerülni szex közben?

Figyelt kérdés
Mit szerettek pontosan ebben? Bármi kirívó történet?

2021. júl. 15. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon, de nem reszletezem
2021. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szub vagyok,nekem az az igazi szex,ahol alá vagyok rendelve.Azt szeretem benne,hogy a párom birtokol,ő a nagy,erős,én meg a törékeny,gyenge,bármit megtehet velem,de mégis vigyáz rám.

A többit én sem részletezném:)

2021. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Szeretek, ilyen a beallitottsagom. Az a baj, hogy igazan dominans ferfi nem terem minden bokorban, valaki vagy igy "szuletik" vagy nem.

Ha nem zsigerbol jon, csak eljatszana a kedvemert az lelombozo es ilyet nem is szoktam kerni.


Sok mindenben megnyilvanulhat. Olyan pozok eloterben, amikben o van felul es dominal, kezlefogas, nyakszoritas, hajhuzas, kikotozes, fenekeles, szopatas, akar apro pofonok, ala-folerendelt szerepjatekok stb. Ott van a szobeli dominalas is! Barmi, tenyleg csak a fantazia szab hatart :)

2021. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Mivel lányként bármelyik fiúnál sokkal gyengébb vagyok, így ez magától adódik. Persze előfordult, hogy ezzel vissza is éltek, azt nem élveztem! Egyébként viszont ez a természetes, és izgató! :)
2021. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy egy lány nem lesz automatikusan gyengébb, csak mert lány. Nagyon sok lány van olyan erős mint egy átlag srác, és van erősebb is. Szóval oké, hogy szub vagy, de azért a valóság más.
2021. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
4/5 Elmesélnéd esetleg?
2021. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Priviben leírom.
2021. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En nagyooon a kedvencem az ha szavakkal is dominál közben 😍
2021. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Csajként alárendelt vagyok eleve.Ez néha szar ügy, néha izgalmas.
2021. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem, pont ebből adódik, hogy a nők a megerőszakolhatóak. Alapból a női szerep nem szimpatikus nekem, lehet, hogy ezért nem érdekel a szex sem (nem volt még).
2021. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!