Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő fiúk, miket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meowka kérdése:

BDSM kedvelő fiúk, miket szerettek?

Figyelt kérdés

Nos, alapból én egy nagyon erős Szubmisszív és mazochista hajlamú egyénke vagyok. Amit a párom elfogadott és szeret persze, DE; mint kiderült ő is eléggé élvezi, ha én bilincselem ki őt, és teszem amit "akarok".

Csak itt azzal van a baj, hogy nem vagyok túl kreatív ilyen téren, így tippeket/ötleteket szeretnék kérni tőletek, vagy csak a tapasztalatokat, hogy mit szerettek, ha művelnek veletek. Ez kicsit hülyén volt megfogalmazva, de sebaj. Jöhet privátba is, nekem teljesen mindegy, csak tényleg király ötleteket akarok amit "élvezhet" a párom, és persze a józan ész határain belül van, sérülés nélkül.



2019. márc. 27. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Minikorbáccsal verd el a farkát.
2019. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó, kezdjük a bilincseléssel.

Hasra fekteted és hogcuff. Egy bilincs a csuklójára. Egy a bokájára. Majd ezt a kettőt egy harmadikkal, vagy karabinerrel összekötöd. Hadd vergődjön.

Adj rá nyakörvet, így a kezeit bilincselheted a tarkója mögé, a bilincs karikájához.

Bilincseld ki X-alakban az ágyhoz vagy a falhoz. 4 bilincs kell hozzá.

2019. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dugjál meg egy másik nőt felcsatizóssal előtte úgy hogy ő le van kötözve és ti szexi ruciban vagytok.


Az is épp elég lesz neki a szenvedéshez, hogy nem tud magához nyúlni és te sem vele hanem a másik lánnyal foglalkozol.


F/42

2019. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ígérd meg neki hogy rendelsz egy dominát aki megbilincseli és elveri. Te ezalatt masztizni fogsz, majd a dominával puncihoz terelteted a barátod, aki ostorral motiválva nyal majd ki.

Amíg ezt hallja, elégítsen is ki a nyelvével!

2019. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki mást szeret. Komolyan vadidegenektől akarod megtudni???
2019. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Verés, alázás, lábfétises dolgok, bb. kipróbálása.
2019. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Én azt imádom, ha egy pasi megtapos. 25/F
2019. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Probald ki az elektro stimulaciot. Szerintem imadni fogja, es kezdetben nagyon felelmetes. En elsonek be sem mertem kapcsolni :))) Lehet vele fenyegetozni is ha a kezek bilincsben vannak de pssszt :D
2019. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!