Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a külsőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a külsőm bejön a lányoknak viszont a belsőm unalmas nekik?

Figyelt kérdés

Minden lány a szórakozást, kaladot keresi 20on évesen. Én meg inkább komoly vagyok, és normális kapcsolatot keresek, és nincs izgalmas életem.

Tök szép lánynak is jöttem már be de azt mondta hogy később jó lennék neki. Aztán olyan fiúval jött össze akiben csalódott olyankor meg még

is jó lennék nekik.

Miért van az hogy aki megbízható az nem jó?


2021. júl. 16. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
...mert a b*as.záshoz nem ész kell! :-)
2021. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta hogy később jó lennék neki. Aztán olyan fiúval jött össze akiben csalódott olyankor meg még


is jó lennék nekik."


Jajj ez olyan hulyeseg. Az unalmas "jofiuk" is ugyanugy megcsalhatnak/elhagyhatnak.. Nem eloszor hallom ezt, de leginkabb csak pasiktol. Ferjnek is olyan embert valaszt az ember akivel jol elvan, megmozgatja. Egy no sem mondta meg harminc evesen, hogy "Na, eljott az ido hogy keressek magamnak egy csendes, otthonulo ferjet".

2021. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Normális kapcsolat nem lehet izgalmas? Vagy azt hiszed az a normális hogy otthon ültök heti 7 nap 24 órát? Az izgalmas élet meg az éjjel nappal buli pia kokó félrekúrás és részegen fetrengést jelenti neked gondolom.
2021. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-as, nem csak neki hanem az ilyen tipusú lányoknak is


Kérdező: Rossz környezetben ismerkedsz. Sajnos én is több évnyi vergődés után jöttem rá hogy van egy csomó olyan lány képes értékeli azt ha kedves, figyelmes, törödő vagy csak ők nagyon másfele voltak.

2021. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"később jó lennél..." - ez egy lerázó duma, csak nem akart megbántani.

Aztán haversrác mit is teszel hogy az általad unalmasnak tartott "belsőd" megváltozzon? Teszel érte bármit is? Az hogy te komoly kapcsolatot akarsz még édeskevés a szimpátia, vágy felkeltéséhez. Egyébként nem kell sem stand up comedy előadónak lenned, sem virtuóznak lenned, bőven elég ha jól tudsz kommunikálni és normálisan viselkedsz. Ettől még nem fogsz bejönni minden csajnak, de ha sokat próbálkozol előbb-utóbb valamelyiknek biztosan.

2021. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom te hol élsz de én akárhány 20-on éves lánnyal találkozom egyik sem szórakozást és kalandot keres. Lehet hogy egy hatalmas unalmat sugárzol ki de jól nézel ki ezért neked mondják ezt, hogy nem keresnek komoly kapcsolatot.
2021. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megbízható párjaim voltak de nem untam el magamat mellettük. Én nem szeretem azokat a pasikat akik megjátszák mennyire jófiuk, komolyak, már egy hónap után a gyerekről és a házasságról beszél.

Nekem az osszes barátnőm komoly kapcsolatot keres de egy olyan pasival senki sem fog ossze jönni akiben semmi érdekesség nincs,nem humoros stb.

Attól hogy valaki normális kapcsolatot keres még lehet izgalmas élete, a kettő nem zárja ki egymást

2021. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Időaebb nőt nézz,aki nem szaladgal össze-vissza.
2021. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!