Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negyvenes nök akik egesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes nök akik egesz eletükben heterók voltak van olyan aki igy érettebb nöként kezdett el biszex dolgokról fantáziálni?Férj,család mellet?Vagy ez ilyenkor már nem alakul ki?

Figyelt kérdés
nők válasza érdekelne

2021. júl. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat hogy valaki 40 éves korában lép a tettek mezejére. A vágy, az affinitás már rég megvolt benne, csak elnyomta, vagy nem foglalkozott vele. A szexuális orientáció alapjai nem 40 évesen alakul ki, hanem a kora-közép pubertás korban, az un. szexuális fejlődés során.
2021. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

45 evesen, túl a váláson beszálltam a barátnőmékhez harmadiknak. Itt jöttem rá hogy milyen finom is egy masik nő.

Azóta rendszeresen hàrmasozunk.

2021. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azutàn jött hogy bulizgatni, kalandozni kezdtem.
2021. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Igaz én nem voltam akkor még 40es,de férj,gyerek az volt. Az exemnek felvetettem ezt a témát,hogy mi lenne ha...jött a válasz tőle,hogy beteg vagyok,ép elméjű nő ilyeneket nem akar.Persze,hogy megcsaltam.Kövezzetek meg,Nem bántam meg!Sajnos azóta nem volt ilyen kalandom.
2021. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!