Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány lefeküdt volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lefeküdt volna velem de én nem éltem a lehetőséggel akkor mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Tetszett nagyon, csak eléggé félreértettem, én komoly kapcsolatot akarok, és szerintem ott nem a szex az első. Ő máshogyan gondolta, hamar benne lett volna a szexben de én nem vettem a lapot, meg nem is vagyok annyira bátor:D

Utólag jöttem rá és bánom mert nagyon tetszett. Mostmár lett barátja:(

Mit gondolhatott rólam?

Tényleg van olyan hogy egy lány kevés ismerettséggel lefekszik valakivel, vagy ennyire szimpatikus lennék neki?


2021. júl. 16. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

minek rágódsz ezen hetekkel/hónapokkal később? Ő volt az egyetlen csaj aki valaha rád nézett?

Nem gondolt rólad semmit, csak azt hogy nem akarod a szexet:D mégis mit gondolt volna🤦🏻‍♀️

Igen, vannak lányok, akik gyorsan belemennek szexbe. De ehhez kell szimpátia is

N

2021. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Bekerültél nála a b@lf@$z kategóriába aztán meg keresett magának egy olyan palit akire férfiként tud nézni, ennyi történt.
2021. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy mamlasz vagy. Mulya. Kisfiú. Stb.
2021. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolat meg nyilván már nem lehet, ha lefekszetek. 🤦🏻‍♂️
2021. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
balek
2021. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha komolyan erdekelted volna ,várt volna a szexel.

Nem tudom mennyi az a rövid idő,de a könnyen kapható azt jelenti,hogy amilyen könnyen jön,olyan könnyen megy is.

Es mivel elég hamar átnyargalt valaki másra,sztem semmit se vesztettél.

Ha valakit akarunk igazán,akkor tudunk várni is rá normális időkeretek között.(nyilván nem hetekig,míg pöszmőgsz,de pár randi erejéig biztosan)Hisz jelent valamit számunkra az a személy.

2021. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, akár ismerkedhetünk is! Hány éves vagy?


Ha beéred sima nő-férfi barátsággal, úgy még jobb... én nagyon nem szeretek sietni - most már - a testi kapcsolattal, van türelmem.

2021. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány nap/hét/hónap után akart szexelni?
2021. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de miket mondhat rólad :D
2021. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!