Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy enyhén dagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy enyhén dagi szemüveges férfinak lehet valahogy barátnője vagy mindenképpen kondiba kell járni és keményen edzeni?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen se nem sovány de nem is nagyon kövér ilyen vagyok. Csak őszintén.

2021. júl. 17. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a belsőnek kell rendben lennie, legyen tisztában és legyen kibékülve önmagával. Addig nézhet ki akárhogy, nem tud majd boldog kapcsolatban élni hosszabb távon.
2021. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az emberiség már rég kihalt volna, ha nem lennének konditermek. Kizárólag a sportos, többdiplomás, gazdag, jóképű férfiak találnak párt. :D
2021. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen a hozzáállásod és csak a külsődet okolod szerencsétlenségedért, nem, nem lehet barátnőd.
2021. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a hasam is nagy még kicsit nekem is vissza taszító. Mit szólna egy nő ha együtt lennénk?
2021. júl. 17. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: ha neked sem tetszik, akkor irány edzeni és diétázni. Ha még magadtól is undorodsz, hogy találjon vonzónak valaki más?

Elsősorban magad miatt kell változtatni, nem a 'fullos csajok' miatt...

N

2021. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz már szét az utcán. Mindenféle embert lehet látni szép csajok mellett. Én pl nem nézek ki jól, de van barátnőm, és kb bármikor lehetne másik ha akarnék.
2021. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell feltétlenül szép csaj elég ha normális. A nők 98 százalékával simán lennék együtt. De minek kellenek bárkinek ha kap sokkal jobbat?
2021. júl. 17. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted más csak a teste miatt jobb nálad?
2021. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!