Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be nektek az ilyen srácok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2021. júl. 19. 15:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kpop banda -e, ezek random képek voltak.
2021. júl. 19. 15:33
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Ezek egy szúnyogtól se tudnák megvédeni a barátnőjüket nemhogy még ha valami komolyabb dolog van…..

Én egyszer leszedtem két részeget a barátnőmről mert megtámadták. Ez melyik tudná megtenni?

Mondjuk én 185 cm vagyok izmos és 85 kg szóval azért az nem mindegy

2021. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
#12 te láttál már kínai filmeket, ott is elég vékonyak, és az nincs úgy össze vágva mint az usában. ők tényleg bunyoznak
2021. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire, én a férfiakat szeretem.
2021. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
#13-as, de ezek koreaiak :D
2021. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 és? nem a külső számít. ez volt az első amit megtanultam mikor elkezdem a harcművészetet. jó tanács sose becsüld le az ellen feled
2021. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ők már túl femininek, de hogy kinek mi jön be, az teljesen szubjektív és ez így van jól. Lehet hogy rosszul tudom, de a felsoroltak egyébként is a férfi koreai beauty standard-nek felelnek meg, ugye?

Amúgy a koreai férfiak közül egy Gong Yoo vagy Hyun Bin jobban megdobogtatja a szívem.

2021. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem túl homokosan nézne ki, jobban szeretem a férfiasabb, izmosabb pasikat, pedig még tini vagyok én is.
2021. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#16 El kell keserítselek,nem minden kínai meg ázsiai tud harcművészeteket.Sőt ha arányosan nézzük elég kevés. Arról nem beszélve ha te láttál olyan filmeket,a nagyobb sokszor elpicsázza őket de mivel film,ezért nyilván megfordul a sztori 😉
2021. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!