Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok többsége szokott attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többsége szokott attól félni hogy szülés után nem lesz jó a szex?

Figyelt kérdés

Vannak olyan nők akik emiatt nem akarnak gyereket?


Én már szerenék de a barátnőm még húzza az időt, lehetséges az hogy félti a kis punciját hogy kitágul?


2021. júl. 19. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez az egyik ok amiért nem akarok gyereket.
2021. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha te is félted, kedve se lesz, vágya se.
2021. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg okom van rá, miért nem akarok gyereket szülni. Többek között ez is.
2021. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
97%

Előfordulhat, hogy ez is benne van az időhúzásban. Ha szerencséje/szerencsétek van, nála nem lesz maradandó és túl nagy változás.

Nekünk 3 gyerekünk van, mindhármat természetes úton szültem. Egyik szülésem sem volt egyszerű, vágtak, repedtem kívül-belül. Korrekciós műtét sem jöhet szóba, mert a túlzott hegesedés miatt nem vállalta a doki. 😞

Sajnos hiába az intimtorna, szex során se a férjem sem én nem érzünk túl sokat, én maximum fájdalmat. Az inkontinencia pedig csak hab a tortán.

Sajnos én ebbe a peches típusba tartozok...

2021. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Uhh ekkora hulyeseget


3 gyereket szuletem megis pont ugyan olyan feszes a huvelyem mint a gyerekek elott. Sot jobban elvezem a szexet is mert erzekenyebb lettem belul.


Van intim torna, Kegel gyakorlatok

2021. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Vedd el feleségül, akkor akarni fog.

Egyébként igen, én császárral szültem, 8 héttel utána szexeltünk volna először újra, de rohadtul fájt és hiába próbálkoztunk, kb 6-7 hónapon keresztül olyan volt, mintha minden alkalommal szűz lettem volna, fájt nagyon. Nem volt jó. Más meg abban peches, hogy olyan tág lesz, hogy szex közben mintha harangoznának benne.

2021. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezért nem szeretnék gyereket.
2021. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezért sem fogok szülni. :D
2021. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Császárral kell szülni és akkor nem tágul ki...

Aki ezért nem vállal gyereket, az nem is szeretne igazán (én sem szeretnék, de nem fogom semmire, simán csak nem kell).

2021. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem aki minden áron akar gyereket, azt nem nagyon érdekli, hogy milyen lesz utána a szex.
2021. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!