Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért lehet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet, ha jóval 30 feletti kórban valakit elutasítanak, ha közeledik, őt sosem keresik, soha senki nem akart vele kapcsolatot ( sem párkapcsolatot, sem akár tartós akár alkalmi sexest)?

Figyelt kérdés

Még egy normális randiig sem jutottak.

Nem büdösek, ápoltak, átlagosan, normálisan öltözöttek, dolgoznak.

Miért lehet ilyen? Mi válthatja ezt ki?


2021. júl. 20. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az írásod alapján max. akkor lenne esélyed, ha nőnemű vagy!
2021. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi a gond az írásommal?
2021. júl. 20. 08:16
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Úgy tűnik várod, hogy a dolgok veled történjenek meg, de te nem teszel érte aktívan semmit.

Ez a stratégia utoljára Csipkerózsikának jött be.

Pasiknál kifejezetten taszító, de nőknél is kevés.

2021. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki több mint 30 fajta kórban szenved, az nem túl csábító sem egy nő sem egy férfi számára. Mi az a sexest?
2021. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

" jóval 30 feletti kórban ".

Ennyi kórban szenved valaki azt kezelni kellene .

2021. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

#4

#5

😂😂😂

2021. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Átírta a telefon, bocsi. Írás közben "kergetem" a gyereket ( még csak négykézláb csapat) van még 3, egyik táborban, másik kettő alszik még, apjuk nemrég indult munkába;)

30 kór durva lenne. :)


Két lány, akik miatt a kérdés. Egyik sógorom unokatesója, másik kolléganő-baratnőm évek óta.

Nem várják, hogy velük történjenek a dolgok,kezdeményezők, nyitottak, baráti kapcsolatban vagyunk, mesélnek a próbálkozásokról, elutasításokról. ;(


Nem látjuk, hogy mi lehet az ok, ami miatt, ahogy ők fogalmaznak, nem kellenek semmire senkinek.

2021. júl. 20. 08:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Én picit "félek" a harmincas éveik elején lévő nőktől, valahogy talán azért mert az egyik exem akkor jött elő azzal hogy ő mégis gyereket és házasságot és mindent akar... Szerintem nem az életkorral függ ez össze, sok pasi megijed az intelligens nőktől,nekem most egy szintén negyvenes párom van de ettől még nem értem hogy akikről írsz miért nem nyomul" rájuk senki sem, lehet mert tudják mit akarnak.
2021. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
ha 30 feletti kórjaid vannak akkor menjél orvosho'
2021. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha pasi lennél akkor azt mondanám a hejjjjesírásod alapján, na meg mert gyereked, családod van.

Nők esetében igenis keresik a "kegyeiket" 30 felett is akkor is ha nem túl helyes (nem túl helyes férfiak fogják keresni akkor, ugyebár kereslet-kínálat). Az más kérdés, hogy a pasik többsége csak szexet akar többnyire, s azok között is kevés a normális.

2021. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!