Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha spontán leszólitana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha spontán leszólitana egy számotokra átlagos pasi, és pénzt ajánlana egy alkalmi szexért mennyiért vállalnátok be annak ellenére, hogy párkapcsolatban vagytok? Az fontos hogy párkapcsolatban legyetek. Olyan fejjel gondolkodj. Van az a pénz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést már feltetted, nem unod még? Vagy azt hiszed ha újra felteszed 100x akkor majd számodra értékes válaszok jönnek? Még mindig nem!
2021. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Semennyiért
2021. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyiért, dolgozok, van keresetem.


Egy képzeletbeli szituációt tudnék esetleg talán, ha a gyerekem pl. SMA-s lenne, és egy milliárdos azt mondaná hogy kifizeti az életmentő százmilliós gyógyszert amit én tényleg soha nem tudnék, akkor talán - bár ebben az esetben se feltétlenül, hiszen nyilván hazudhat is.

2021. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit nem csalom meg.... A pasit meg pofon vágnám mindenki szeme láttára
2021. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiért.Nem csalom meg a páromat akit szeretek.
2021. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiért. Amúgy se, nem hogy ha még kapcsolatban is vagyok.
2021. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyiért.


Most gondolj bele... együtt vagy valakivel, szereted, ő is, boldogok vagytok, hihetetlen jó a szex.


Egy random idegenért és egy kis pénzért miért dobnám el a kapcsolatot? Főleg, hogy vele sehogy nem lesz olyan jó a szex, mert ha szereted az illetőt az sokat dob az aktuson is.

20L

2021. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyiért, van munkám, saját fizetésem.
2021. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam nincs az a pénz ha párkapcsolatban vagyok és szerelmes :)
2021. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Es 100 millioert ?

200 millioert ?

300 millioert ?

500 millioert ?


Szoval mindenki riibanc, mar csak az aron vitatkozunk. :))))))

2021. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!