Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki fogadott el eddig pénzt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogadott el eddig pénzt sexért vagy valamilyen sexuális dologért?

Figyelt kérdés

Fiuk lànyok egyaránt

Hányévesek voltatok?

Hogy történt?


2021. júl. 20. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Sokan. Én vállalom is. Persze csak anonim fórumon, mint ez is. 😁

Hogyan? Egyetemista voltam, összesen öt bőkezű partnerem volt, amiből kettő megvan a mai napig is (kapcsolat mellett titokban). Lehet lepontozni. Ajánlatokat nem kérek, ők azért maradtak meg mert nagyon jók, plusz sokat fizetnek.

25L

2021. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 évesesen leszopott egy srác. Majd adott taxira pénzt. Heteróként élek azóta
2021. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az 1-es nek nagyon szimpatikus a hozzá állása, sok szerencsét! Sajnos nagyon nehéz megbízható ilyen lányt vagy hölgyet találni.
2021. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemistaként én alapból benne voltam minden jóban, rengeteg pia és sperma folyt le a torkomon. Második évben meghívott magához egy évfolyamtársam a bérelt házába amit (gazdag) apuci fizetett neki. Hárman voltunk lányok, mindenünk megvolt, nem tudtunk olyat mondani amire ő nemet mondott. Mint pasi nem volt nagy durranás, az ágyban viszont jó volt! Folyamatosan buliztunk és szexeltünk, imádtam az egyetemet! :))

33N

2021. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Egyetem alatt hoszteszkedtem partikon, gyakran volt, hogy több pénzért szexuális célokra is használtak a vendégek, nyilvánosan, csoportosan is a partik alatt vagy elvonulva szobába. A 30-40 fős legénybúcsúk, szülinapi bulik voltak nagyon kemények, konkrétan félájultra szopattak, dugtak,de szerettem az élményt, tény, hogy iszonyat mennyiségű spermát nyeltem is, kaptam is mindenhova. Pénzben is jó volt akkor, de pénz nélkül is csinálom a párommal és barátaival élvezetből.
2021. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!