Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nyitottatok rá már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nyitottatok rá már pasira mikor,meztelen volt?Szoktátok nézni a pasik farkát ha előveszik.Pl pesten egy szórakozóhelyen csajoknak kevés wc van és be szoktak menni a fiu wcbe.És nézelődnek.Angol wcre menet.Mert azt a fiuk nem használták.

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 14:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen nekem.Meg annak aki értékeli vagy rezonál
2021. júl. 20. 16:11
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy ernyedt farok abban a szituban nem túl izgi. Az a fiú is azt hitte, hogy majd megtetszik nekem, mondta is utána. Kurvára nem ismeritek a nőket és hogy egy nőnek mi vonzó, meg milyen helyzet lehet izgi...
2021. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
81%

egy puha pisilő farok nagyon is izgató tud lenni

32L

2021. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy Szlovéniában az egyik autópálya melletti wc-nél kellett megálljak, és hatalmas volt a tömeg a női wc előtt, ezért a bevállalósabb nők simán bementek a férfi wcbe. Azt nem tudom hogy néztek e bármit is, azért szerintem sem a helyszín, sem a "közönség" nem volt túl izgató szexuálisan. Legalábbis nem hiszem hogy a nők izgalomba jönnének egy autópálya melletti wcben, a 40 fokban és ammónia szagban ronda kövér kamionsofőrök izzadt szőrös kukacától :) Mondjuk én járok edzeni és az már kicsit más volt amikor egyszer az öltöző ajtaját nem csukták be, az ajtó előtt pedig megállt egy nagy csapat lány mert modell fotózás volt. Én meg jöttem ki a tusolóból full meztelenül és simán láttak. Az szerintem izgi volt, bár utána kicsit ciki volt előttük elmenni kifele menet
2021. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!