Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavaró a pasinak, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró a pasinak, ha csak csikló izgatással tudok csúcsra jutni?

Figyelt kérdés
Két pasival voltam életem során, de mindegyikkel kapcsolatban voltam, így már mielőtt belekezdtünk volna a szexuális életbe, általában már kitárgyaltuk, hogy kinek mi a jó, ki hogy szereti. Teljesen gátlástalanul szexeltem. Most van lehetőségem új partnerrel lenni, de félek, hogy mit szól, hogy nem vagyok képes hüvelyi élvezésre, mivel az egész aktus alatt nekem az lenne megszokott, ha folyamatosan izgatnám a csiklómat. Gondolom misszionáriusban útban lenne a kezem, kutyapózban nem, viszont lovagolni is szoktam, és olyankor sem izgatom magam. Sőt miután én elélveztem, azután is hosszú percekig még szexelek a pasival, és nem izgatom magam. Vagy gondoltam arra is, hogy első alkalommal nem mondom el neki a “titkom”, hanem majd következőre, mert olyan kínos nekem ezt így bemondani neki.. meg aztán még azt hiszi, hogy valamit nem csinált jól. Mennyire elterjedt, hogy a csaj egész aktus alkalmával izgatja magát? Mert valakinek ez rombolja az önbizalmát is, de nekem meg ez a megszokott már 3-4 éve. 21/L
2021. júl. 20. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem például egyáltalán nem zavar, sőt iszonyatosan izgat, ha a lány szex közben izgatja magát. Akár a cicit, akár a puncit.
2021. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kisgyerekeket, a fejben éretlen, 0 közeli szexuális kultúrával rendelkező pasikat szokta zavarni - olyanokkal mg inkább ne dugj.
2021. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem a legkevésbé sem zavarna, hogy aktus közben játszol a csiklóddal.

Volt olyan barátnőm, aki nem tudott a behatolástól elélvezni. Sokat nyaltam a punciját... Probléma megoldva.

2021. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gyáva beszélni róla ! Sokkal jobb úgy, mert akkor úgy csináljátok. Én utálnám, ha mondjuk emiatt a párom nem elégülhetne ki.
2021. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még örülnék is neki, mert kevés ideig bírom, és nem bírnálak sokáig dugni. A másik, hogy eszméletlenül izgató, mikor egy nő dugás közben még izgatja is magát, nem tudom miért, de nagyon beindít, és tudom, hogy nemcsak én szeretem ezt. Szóval vállald csak fel, hogy szereted, ne megfelelni akarj.
2021. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!