Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem így? Miért kezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így? Miért kezdett el ez foglalkoztatni? Releváns tapasztalatokkal rendelkezők írjanak ha kérhetem! 32/F

Figyelt kérdés
Mostanában a gondolataim közé férkőzött, hogy lehet érdekelne a fizetős szolgáltatás! Nem teljesen értem magam, mivel sosem volt rá szükségem, hiszen megfelelő élettel, egzisztenciával rendelkezem, amit szerettem volna az élettől azt elértem, amit kitűzök célul azt meg is valósítom, sosem volt gondom a nőkkel való kapcsolataimmal. Mai napig teljesen rendben van! Ettől függetlenül minden nap eszembe jut, hogy érdekel a dolog. Ki az aki járt már így? Köszönöm!
2021. júl. 21. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az okokat ennyiből nehéz kitalálni... figyeld meg magad, hogy milyen érzetek kerítenek hatalmába, milyen irányba mennek a fantáziádban a "dolgok", hogyan reagáljon, mit mondjon, csináljon a prosti stb. ezek elemzésével juthatsz közelebb az okok feltárásához (bár némi önvizsgálati v. pszichológiai érzék hasznos lehet hozzá).
2021. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Newm lehet hogy valami újat akarsz, és elkezdett gerjeszteni a tudat, hogy rajtad kívül milyen sokan dugják a prostit?

Csak mert vannak ilyenek, itt gyakorin is.

2021. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
mit jelent az, hogy sosem volt gondod a nőkkel való kapcsolataiddal? szokványos párkapcsolatok szokványos szexuális élettel? nem lehet mögötte olyasmi, hogy a párodra/alkalmi partneredre nézve méltatlannak láttad volna, hogy kizárólag csak a saját igényeidre légy tekintettel és a fantáziáidnak megfelelően "használd" őt?
2021. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hajt a kíváncsiság. És addig valószínűleg nem is fogsz megnyugodni, amíg ki nem próbálod. Én is így voltam. Azt javaslom, elsőre egy masszázsra menj, szakképzett hirdetőhöz, én is így kezdtem. Nem kell elnyomni a vágyat, hanem kordában tartani. Pár alkalom nem a világ, és így ki is tudsz próbálni ezt-azt.
2021. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hármas rátapintott a lényegre.

Saját tapasztalat, hogy a barátnőmmel nem tudok bizonyos dolgokat megtenni, mert szeretem és úgy érzem ő nem erre való.

2021. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!