Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves nőként senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként senki nem akart eddig lefeküdni velem hogy vagyok ilyen csúnya?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csinálok rosszul?
2021. júl. 22. 14:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen érthető, hogy miért nem kellesz senkinek. Az eddigiek alapján nagyon úgy tűnik, hogy te csak várod a sült galambot, de nem teszel érte semmit. Gondolom teljesen megközelíthetetlennek tűnsz, szóval még akinek be is jönnél az sem fog kezdeményezni, mert tuti azt látják rajtad, hogy nem vagy nyitott semmire.
2021. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
73%
Akkor zárjuk rövidre, úgy is ezt akarod hallani: randa vagy, szevasz!
2021. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 cseppszi ***** válasza:
23%
A magas és okos nőktől fél a legtöbb átlag pasi - csak hogy tudd. Nem a csúnyaság miatt, hanem mért "több" náluk és az sérti a macsóságukat. A diplomás és jómódú pasik meg a szebbnél szebb ribik közül válogatnak - szóval nehéz eset és világszerte probléma, nem csak nálad.
2021. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
38%
Biztos hogy sokan akartak lefeküdni veled, én is megnézek olyan szemmel rengeteg nőt az utcán, más kérdés hogy az ismerkedésnél nem mentek tovább a dolgok. Észre kell venni ha úgy tetszel valakinek.
2021. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hogyan vegyem észre ha rám se néznek?
2021. júl. 22. 17:23
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
A visszakérdezésekből úgy gondolom, hogy nem is vagy nő!!!
2021. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező. szerinted én jó pasi vagyok?
2021. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
56%
Írj, hozzuk össze azt a numerát, legalább túl leszel rajta!
2021. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!