Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit szólnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a pasitok volt már előttetek prositval?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Kiábrándulnék és szakítanék.
2021. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem örülnék neki, meg meglenne a véleményem, de nem lenne ok a szakításra.
2021. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de miért? nem értem, mitől ekkora bűn ez.
2021. júl. 22. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Hidegen hagyna
2021. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Igazából az a férfi akik öröm lányokhoz fordul, az valószínűleg minden lányt örömlánynak néz, hogy így fogalmazzak, tehát magyarán nem tiszteli a nőt. Ezért ítélik meg ezt negatívan. De azért ez nem azt jelenti, hogy minden férfi ilyen lenne, aki igénybe vett szexuális szolgáltatást.
2021. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Ez kb olyan, mit szólnál hozzá ha kiderülne hogy a barátnőd egy rövid ideig prostituáltként dolgozott.

Szinte majdnem ugyanaz, sőt jobb is mert legalább pénzt kért érte 😅

2021. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5, szerintem ennek pont a fordítottja igaz. A legtöbb pasi, aki prostizni jár, csak egy gyors szexet akar, mindenféle hazugság, átverések nélkül, azzal akit éppen megkíván a kínálatból.


Mivel jobbak azok, akik átverik a nőket, hazudoznak nekik, és aztán lelépnek az első szex után?

2021. júl. 22. 15:06
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem annyira nem érintene mélyen. Nem örülnék neki, de szerintem ez nem egy olyan hű de nagy dolog, hogy emiatt kiábránduljak belőle. Ennyi erővel amiatt is szakíthatnék, mert voltak egyéjszakás kalandjai. Na bumm. Amíg szingli és senkinek sem árt ezzel, addig nem igazán tudom emiatt megvetni.
2021. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem engem határtalanul hidegen hagy.

A prosti is nő. A pasinak meg szex kell, hogy ne menjen el az esze.

Az excsajai se érdekelnek egy pasinak.

Ha azt mondaná, hogy óvodák előtt rabolt el gyerekeket, és velük élte ki magát, vagy megdugott egy szamarat, az már minden bizonnyal váló ok lenne.

2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
@5 Ezt oltäri fütyiséget meg honnan vetted???? :)
2021. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!