Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy kellemetlen szagú volt a lány akivel szexeltem?

Figyelt kérdés

Baráti tarsasággal nyaraltunk, az egyik nagyon csinos lánnyal mar napok óta nagyon összhangba vagyunk, tegnap pedig mikor mindenki elment és itt maradtunk kettesben hát megtörtént aminek meg kellett.


Viszont sajnos kellemetlen volt a szex része, mert sajnos vagy nem sajnos, de büdös volt popsitájékon, ilyen sz*rszag szerűség. Nem tudom mitől, mert tusolt reggel, utana meg egész nap csak ketten voltunk otthon és nem hallottam hogy nagyvécézett volna. 10 percre mentem csak le kávézni, de akkor se hiszem hogy elment volna a klotyóra.


Ma reggel akart ismételni (a szexet) de kamuindokkal kioffoltam. Egész nap közeledett volna de távolságtartó voltam. Pedig tényleg bomba csaj, sajnálom nagyon hogy így lelombozott.


Előbb utóbb színt kell valljak hogy nekem ez ennyi volt, de a csaj meg odavan értem. Mit mondjak neki szerintetek? Nem akarom megbántani.



2021. júl. 22. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
rángasd be zuhany alá és kész
2021. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Ja mosd meg neki te közös zuhanynál és még izgis is lesz neki az élmény. Ha pedig te mosod finom illatú tusfürdővel, biztos átmegy nálad a minőségbiztosításon : D
2021. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Amugy meg a fenek az budos
2021. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellett volna előtte délben bevernie egy dupla csilisbabot 😅 Ja meg ahogy az #1-es írja kiváló angol tudósok már feltalálták a zuhanyt. Azt az egyet látod jól, hogy ne bántsd meg, legalább 20 fajta olyan "leépítő" szöveg lehetséges amivel a másik megbántása nélkül szép lassan el tudsz tőle távolodni. Ha már a bizalmába fogadott azzal, hogy dugott veled akkor legyél vele legalább ennyire rendes, hogy nem rúgsz bele egy nagyot.
2021. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Mit meg nem adnék egy kakiszagú leányzóért
2021. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az illata az mesés volt, csak a feneke nem... :/
2021. júl. 22. 20:18
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezen ne menjen el a dolog szerintem. Ha amúgy minden klappol. Lehet érzékeny az orrod?
2021. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Múltkor is volt már egy hasonló kérdés, neked ez tuti valami vágyálmod lehet...
2021. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Az egész napos fingogatásoktól bebüdösödik a popó luk.Ez természetes jelenség.A tiéd is büdös,ne légy ennyire finnyás már.
2021. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
#3! Rendszeres karbantartást igényel a popsi mint pl: a lábad, kezed, arcod és a farkad. Igénytelen a nő és ennyi. Nyaralok és szar szagom van? Lehet kész a popsi lyuka és át engedi a szagot.
2021. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!