Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kinyalnak titeket , és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kinyalnak titeket , és utána elkezditek viszonozni, akkor általában szexelni akartok még utána, vagy szájjal ki akarjátok végezni a csávót, és majd második menetben legyen szex?

Figyelt kérdés
Én általában először mindig kinyalom és megujjazom a partnerem, amíg el nem mennek, és utána szokták viszonozni. De mindig a gumiért szoktam nyúlni fél - 1 perc után hogy belekezdjünk a szexbe mert nem tudom akarja e még folytatni az orált, vagy már várja hogy megdugjam... Szóval ti hogy szoktátok csinálni?
2021. júl. 22. 21:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet nem lett elég érthető. Szóval kinyalom utána hagyjam hogy leszívjon, vagy csinálja kicsit és utána még szex is legyen?
2021. júl. 22. 21:13
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha utána én orálozok, s dugunk is. Tehát még nem élvez el orál közben.
2021. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az a baj első menet nekem általában nem megy elég sokáig ahhoz hogy attól is el tudjon menni.
2021. júl. 22. 21:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd elmegy a második menetben.
2021. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én mindig cikinek éreztem amikor magyarázkodnom kellett hogy túl gyorsan elmentem.
2021. júl. 22. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki ha van folytatás. Mondjuk ha minden menet után magyarázkodnál az elég lohasztó lenne.
2021. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2021. júl. 22. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő mint minden a szexben. Van akinek az orális játék csak előjáték és egyből mehet a folytatás, másnak meg élvezés után pihennie kell. Ha a partnereddel mindketten így szeretitek akkor nix probléma és nem lényeges mások hogyan csinálják. Nem másoknak kell megfelelnetek hanem a saját vágyaitoknak.
2021. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a nyalást, szóval nálunk az nincs. De úgy szoktuk, hogy addig csinálom neki szájjal, amíg el nem megy, aztán maximum második menetként van szex, de az se baj, ha nincs.
2021. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kilences, szóval akkor lepippantod és utána lehet hogy te el se mész? Nekem ez fura. Én nem tudnám hagyni, hogy befejezzem anélkül, hogy legalább a partnerem is egyszer elment volna.
2021. júl. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!