Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol talalhatnek magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek magamnak kozossegi oldalakon kivul szexpartnert? 18f

Figyelt kérdés

Igazabol tenyleg csak szexelni akarok olyannal aki szinten cska ezt szeretne es semmi tobbet, instan facen neha osszejott de a legtobb lany nem vevo ra, valami olyasmi lany kene aki nagyjabol korombeli jol nez ki es o is csak ezt szeretne,

18 eves vagyok vekonyabb szalkas picit izmos alkatu , kockas a hasam, szinte minden lany szerint nagyon jokepu es ertelmes srac vagyok, ha kell mutatok kepet magamrol, hol lehet erdemes probalkozni?

Volt akinek itt sikerult akar itt is?

Elore is koszi



#szexpartner #Hetero!!!!!!!!!!
2021. júl. 22. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Itt


Józsi bácsi 64F

2021. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Aha, szóval egy szépségkirálynő csak úgy feküdjön alád, mert te béna vagy udvarolni. Teljesen reális elvárás. :)
2021. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bena udvarolni, aki vevo ram azt befuzom hidd el, de nem szeretnek hosszu napokat ezzel tolteni
2021. júl. 22. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Figy' ha ennyire menő vagy akkor nem egy anonim oldalon puncsolnál phináért 😅 Azé' ha találsz olyan helyet ahol csinos nők várják hogy csettintésre bárkivel dugjanak szóljál majd nekem is 😅
2021. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
@4 :)))
2021. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én 30F vagyok, jól nézek ki, normális vagyok, őszintén fogalmam sincs hogy mennyi csajjal volt idáig dolgom, de nagyon sokkal.

Sajnos el kell hogy szomorítsalak, én úgy látom hogy ez az online dolog a csajoknál megdöglött.

Annyira immunisak rá, hogy pl akinek élőben főnyeremény lennék, de én észre sem venném, az online tuti hogy vissza sem ír.

Szóval marad a valóság.

( De jó csajok cáfoljatok meg nyugodtan és írjatok rám, ha nincs igazam...)

2021. júl. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek a #6-ossal...

Olyan szintű túlszaturáció van, hogy sokszor regisztráció után már másnap 100+ levelet kapnak a lánykák...

És akkor a passzivitásról, a 'csak nélzelődöm'-ökről, az unalomból regelőkről és a bot profilokról még nem szóltam...

10-15évvel ezelőtt még lehetett ismerkedni társkeresőn, most inkább lottózz...


De csak, hogy ne legyek egy siránkozós f@sz, legutóbb tinderen sikerült összeszedni partnert, miután készlült rólam egy normális kép, de az se ma volt már.

2021. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!