Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztatamasszázs tapasztalato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázs tapasztalatok hölgyek részéről? Ki szereti csinálni? Van trükkje? Ki szeretnénk próbálni ezért gyűjtenék előtte tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Így lehet a legnagyobbat élvezni
2021. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Olyan gyerekes ez...


Akkor lenne meleg ha fiútól akarná.


De akkor azok a férfiak akik szeretik a csajt análba megrakni azok igazából melegek és fiúkat akarnak seggbe baxni?

2021. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van aki nem érti, hogy vannak erogén zónák a farkán kívül is. Igaz ehhez kell egy értelmi szint is. Igen heteró vagyok és nőtől kérném. De látom értelmes kérdést itt feltenni kihívás, értelmes választ kapni meg pláne csodaszámba megy....
2021. júl. 28. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvassatok utána, nézzetek olyan filmet.Kommunikáció közben, ne legyél ráfeszülve, meg a nő se. Sok síkosító, előbb lazuljatok el, simi, kényeztesse ott a nyelvével utána a gátat, kis orál aztán mehet 1 ujjal.

Még én sem csináltam, csak izgat.



N

2021. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el csinálni, ő meg majd mondja, mutatja, hogy min változtass.
2021. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!