Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HETERO srácok! Prosztatamasszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HETERO srácok! Prosztatamasszázs? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekel, néha próbálkozunk, de eddig nem sok sikerrel
2016. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Exemmel kipróbáltam. Maga az orgazmus nem lett tőle nagyobb, az az előzetes izgatás (előjáték szex) függvénye, de az élmény és a csúcspont kicsit másmilyen.

Érdemes kipróbálni. Intenzíven izgatható, és nagyon jó ha figyelmesen csinálják.

2016. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

En gondolkoztam rajta. Majd rajottem, hogy a vegbel az kimeneti nyilas.


Sose probaltam, inkabb dilibol lett volna. Nem akkora szam, mint beallitjak.

2016. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem bejött 20 f
2016. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én már próbáltam amúgy. Tehát nem ezért tettem fel a kérdést, hanem mert sok ember azt gondolja, hogy aki hetero férfiként izgatja a prosztatáját, abban biztos van homo/bi hajlam. Pedig nem feltétlenül.

Ez nem egyenlő azzal, hogy valaki azért csinálja, mert kedveli a passzív szerepet. Ez konkrétan arról szól, hogy az adott ember izgatja a prosztatáját, mert jó érzés. De nem az a jó érzés, hogy valami van a s*ggében.

2016. máj. 19. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Te most a masztirol beszelsz???
2016. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Miért?

Nem érthető?

2016. máj. 19. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem egyertelmu.


En az asszonyt kerdtem meg, pl. De inkabb a s.ggembe semmit.

2016. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de nekem bejött. Exem szerint viszont elég meleg, úgyhogy csak egyszer volt részem benne. Egyáltalán nincs semmi hajlamom, de ha már a természet megadta ezt a fajta örömöt, miért ne élnék vele?
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom! :)

Szerintem sem a prosztata masszázs, sem az ánusz izgatása nem meleg dolog, ha egyedül, vagy lánnyal csináljuk. :) Miért ne lehetne az is jó érzés heteroként, hogy van valami a seggemben? Én szeretem amikor kitölt valami, szeretem ahogy finoman feszíti egy anál plug. :) Az ánusz izgatása önmagában is szuper jó érzés pl egy anál pluggal, ha pedig mellé a prosztata is izgatva van, az meg a legnagyobb élvezet. :)

2016. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!