Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan karmolásszak köröm nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan karmolásszak köröm nélkül?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat. A pasi mondta, hogy szex közben karmolásszam, mert szereti, de láthatta, hogy nincs körmöm/vagyis nagyon kicsi, annyira, hogy szinte nincs. Holnap találkozunk megint, mit csináljak? Tudom, nem nagy dolog, csak olyat kér, amit nemtudok teljesíteni...
2021. júl. 29. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem hülye és látja,hogy rövid a körmöd... Ez van, ha szeretnéd a kedvéért megnöveszted /építtetsz körmöt, ha nem akkor nem.
2021. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? Ha le van vágva a körmöd akkor is lehet vele karmolni. Nem csak akkor ha 60 méter kilóg belőle..
2021. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Adamantium injekciózás a csontokba…

Olyan karmolások lesznek a pasi hátán, hogy kilóg rajtuk a bele 🤣

2021. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem eleve a körmeim nem nőnek rendesen (hosszú sztori), meh se nőnek rendesen.
2021. júl. 29. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet pont azért kérte... aki karmolászást kér nem feltétlenül azt akarja hogy barázdákat szánts a hátába hanem magát az érzetet. Kapaszkodj bele akkor rövid körömmel és húzd végig rajta a kezed, azaz karmolászd, könnyen lehet erre gondolt nem arra hogy csíkozd ki mint tigris prédát.
2021. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Drotkefevel drága. Ujjaidat használd akkor ha nincs kormos, de van műkörmös és az is tud felrakni körmöt.
2021. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is papírvékony, törékeny körmöm van. Bátran, nem az a cél, hogy nyoma legyen.
2021. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is teljesen rövid a körmöm, mégis tudok úgy karmolni, hogy napokig megmarad a nyoma. Csak erősen kell csinálni. (Volt egyszer közepesen hosszú műkörmöm is, na azzal még magamat se tudtam megvakarni, nem hogy karmolni, úgyhogy én a műkörmöt nem javaslom. )
2021. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Behajtott újakkal húzd felfele az utaidat így csak a körmöd ér hozzá.

(Nem tom érthetö e?)

Nem kel erősen csinálni csak az érzést akarja hogy cirogatod.

2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!