Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész napos meló után ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész napos meló után ha a nő orál szexet kezdeményez akkor nem idegesít, hogy a farkad vajon büdös vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyszer megtörtént velem, hogy egy MILF úgy szopott le, hogy csak reggel mostam meg a farkam, de az egész napos meló után bepállik és nem lesz kellemes rózsaillatú estére


És ő meg egyszer csak a szájába veszi, úú gondolom magamban, hogy bakker, megmoshattam volna valahol előtte, de erre nem számítottam, olyan váratlanul jött


Ti, hogyan rendezitek az ilyet?


2021. júl. 29. 11:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

pont arról van szó, hogy nem terveztem be, csak úgy hirtelenjébe megtörtént, hozzá kell tennem amikor ez megtörtént, nem voltam hozzászokva, hogy ilyenek történjenek


nem is otthon voltam/voltunk, hogy tusolni legyen időm, egész nap lakásom kívül voltam

2021. júl. 29. 14:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor finoman meg kell mondani, hogy nem alkalmas. Egy normális kapcsolatban emiatt nem sértődik meg senki.
2021. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet szereti a túrót, ízlések és pofonok.
2021. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért pállana be? Ha reggel megnostad, akkor egy nap után nem lesz büdös. Meg én minden pisilés után megmosom vizzel.
2021. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
most jottem rá, hogy szappannal kéne megmosni alaposan tus közben, eddig csak úgy hébe hóba tettem, valszeg ezért volt
2021. aug. 2. 07:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hány éves vagy hogy erre most jöttél rá?
2021. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Komolyan van ilyen férfi aki erre most jön rá? Az anyukák már kisgyerek korban megtanítják hogy kell helyesen mosakodni.
2021. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!