Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van így ezzel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, hogy azért nem akar kövér csajokkal,nőkkel ismerkedni, mert félti az ágyát, hogy szex közben összetörik a nagy súly alatt?

Figyelt kérdés
Néha jó lenne ilyen csajjal is lenni, mert izgat, de féltem az ágyamat.

2021. júl. 30. 11:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek a szőnyegen 🤷‍♂️
2021. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vegyél egy masszívabb ágyat.
2021. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként soha nem történt még ilyen baleset :D pedig 140 kilósan is szexeltem.
2021. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy masszívabb ágyat ne egy occsó' pozdorja sz.rt. Ha keményen tolod akkor egy 50 kg-s nővel is meg tud reccsenni a rugó, matractartó keresztléc.
2021. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Régen kinyithatós ágyam volt, és úgy nézett ki, hogy egy külön matrac volt hozzá. Mivel szeretem a teltebb hölgyeket, így rendszeresen megcsináltam, hogy nem az ágyat nyitottam ki, hanem a matracot tettem le a földre. Több részről is praktikusabb, hiszen ott olyan keményen lehet csinálni recsegés, ropogás nélkül, hogy csak na.

A jelenlegi párommal szoktak azt csinálni, hogy a parkettára leteszünk egy takarót és azon csináljuk. Ő mondjuk nem súlyos, átlagos alkata van, de a lovaglás sokkal jobban megy neki, mert ott nem rugózik az ágy közben. :D

2021. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
Ez eléggé bunkó gondolat amit a kérdező felvázolt. Attól még nem törik össze az ágy mert nem egy csont vékony etióp lány/nő van rajta.
2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Kifogás az van nálad.
2021. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
34%
Hát.. én azért nem akarok dagadt nőkkel dugni, mert undorítóak, de ez is egy érdekes, pragmatikus megközelítés :D
2021. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%
Lehet sértőnek tűnik, de bizony mikor 140 kiló összpontosul egy viszonylag kis ponton (ennyi volt a legnagyobb csajom, plusz az én majdnem 90 kilóm), akkor bizony jogos a félelem. Nálam annyi volt a szerencse, hogy a csaj kb mozdulni se bírt, csak feküdt, és kibírta az ágy. De így is recsegett nagyon durván. Hozzáteszem, elsőre tudatalatt nagyon zavart, hogy hogy fekszek le én ekkora nővel, aztán miután elengedtem magam, rájöttem, hogy jobban feltudok rá izgulni, mint bármilyen más csinos csajra.
2021. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt 192 kg-os kedvesem.Ketten pont 280 kilót nyomtunk.Nagyon masszív franciaágya volt.Amúgy ő alig mozgott,így nem volt gond.Szállodában kétszer voltunk,előre megkérdeztem,hogy milyen ágyak vannak,elbír-e bennünket.

Ha szereted a kövér nőket,az ágy nem lehet gond.Én bárhol szeretkeznék egy extra kövér nővel.

2021. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!