Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a pasi lent "munkálkodi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a pasi lent "munkálkodik" a csajnál, olyankor a csajnak kell csinálnia valamit; vagy ő csak élvezze?

Figyelt kérdés

Egyáltalán eléri a pasit, hogy mesimogassa őt, megpuszilja a nyakát? Vagy akkor ő tehát csak élvezi, és akkor olyankor egyoldalú, de aztán majd akkor végülis cserélnek; de addig tehát átmenetileg egyoldalú az egymás cirógatása meg stb? (Én volnék a hölgy.)


Tudom, amatőr kérdés; de már elmúltam 20; de még nem csináltam ilyesmit, nincs tapasztalatom ebben. Gondoltam, hogy ha majd oda jutunk, ösztönösen csinálnám, de az jutott eszembe; hogy itt ilyenkor ennél a résznél van-e valami.


Tehát pl egyáltalán eléri -e a pasit; meg még, hát, néztem videót, de az ilyen masszázsos sztorinak indult alapvetően; szóval akkor, hogy a pasi oda belenyúlt a csajnak, hogy tágítsa, hogy majd beleférjen a "szerszám"; és tehát addig a csajnak kell-e valamit csinálnia; vagy a pasi nem érzi magát közben elhanyagolva?


Tehát alapból pl egy sima ágyon elérik-e egymást; és van-e a csajnak ilyenkor dolga; vagy csak élvezze. Vagy pl ha éppen olyan a pozitúra, akkor közben csókolózhatnak is, vagy akármi; de ha pont nem úgy helyezkednek, nem olyan helyzetben leledzenek, akkor meg semmi? Tehát van ilyen ,hogy ez változik?


Beszólásokat légyszi Ne írjatok; tényleg nagyon amatőr vagyok még a témában.



2021. júl. 31. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az esetek nagy részében bármit csinálnod kéne azon kívül, hogy egyszerűen élvezed. Illetve de: hangot adhatsz bátran ennek az élvezetnek. Azt általában szeretik a pasik, ha a lányok nyögnek hangosan előjáték vagy akár szex közben végig. :)


De gondolj bele, amikor fordul a kocka, és a lány térdel a pasi elé, meg veszi a szájába a szerszámot, akkor a pasi sem csinál semmit általában, csak élvezi. Mondjuk nehéz is lenne viszonzásképpen bármit csinálnia ott rögtön, ha ő áll, a lány meg tényleg térdel előtte. :)

2021. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:):)


Köszönöm az eddigieket. :)

2021. júl. 31. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!