Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők,titeket hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők,titeket hogyan érintene ha kiderülne a párotokról hogy biszexuális? Lehetőleg olyanok írjanak akik minimum másfél éve párkapcsolatban vannak már.

Figyelt kérdés

Most azt hagyjuk hogy a biszexualitása hogyan nyilvánulna meg a mindennapi életetekben,az is lehet hogy ha nem adná tudtotokra akkor fel sem tűnne. A lényeg az hogy ha mondjuk holnap leültetne titeket mert megszeretne beszélni valamit és kerek perec felvállalná hogy biszexuális akkor arra hogyan reagálnátok? Befolyásolná ez bármilyen formában a kapcsolatotokat vagy a róla alkotott képeteket?


A kérdést egy valóságos helyzet ihlette így azt is tudtotokra adom hogy a kérdésben forgó férfi akkor jött rá hogy van egy biszexuális oldala mikor már párkapcsolatban volt a lánnyal így nem arra kell gondolni hogy eltitkolta volna.



2021. aug. 3. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eléggé fontos információ hogyan nyilvánulna meg a mindennapi életünkbe. Ha nem lenne hűséges, hármasozni akarna, pasikkal lenni vagy azt akarná hogy a fenekébe turkáljak akkor nem lennék vele együtt
2021. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ugyanolyan maradna mint addig akkor nem zavarna
2021. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy nagyon is számítana, hogyan nyilvánul meg a biszexualitása. Lehet fel se tűnne magamtól, lehet az a nagy vágya, hogy egy férfival is legyen és rá akarna beszélni egy hármasra (amiben benne lennék), szóval közel sem mindegy.
2021. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem előtte titkolta el... akkor a kérdés az hogy elmondta, köszönöm a bizalmat és akkor hogyan is tovább? Miért mondta el, mire akar kilyukadni ezzel az egésszel? Egy monogám kapcsolatban félrelépésnek fogják értékelni akár nővel, akár pasival lép félre. Egy nem monogám kapcsolatban meg megbeszélés kérdése. Szóval ez a két féltől fog függeni.
2021. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, azért mondtam csak hogy hagyjuk hogyan nyilvánulna ez meg mert nem szerettem volna leszűkíteni a témát egy specifikus területre hanem helyette azt szeretném hogy mindenki a maga gondolatait és szempontjait írja le annak hallatán hogy "a pasid biszex"
2021. aug. 3. 17:18
 6/8 A kérdező kommentje:

#4


Miért ne lehetne megbeszélni ezt egy monogán kapcsolat keretein belül félrelépés nélkül? Nem az volna normális ha minél többmindent megtudnánk beszélni egy párkapcsolaton belül? Egy ilyen nagy dolgot eltitkolni a szeretőd elől senki részéről nem gondolnám mentálisan egészséges hozzá állásnak.

2021. aug. 3. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én történetem is valós helyzet ihlette, kb másfél éve voltunk együtt, amikor mondta az akkori párom, hogy valami nyomja a lelkét, amit tudnom kell. Nagyon szégyellte, és nehezen mondta ki, hogy biszex. Először el se hittem, nem gondoltam volna. Leültünk, és megbeszéltük. Nálam is azon állt vagy bukott, hogy miben nyilvánult meg. Hármas, fenék izgatás, párcsere stb nem fért bele. De ő nem vágyott ilyesmire, teljesen monogám volt a kapcsolatunk. Hétköznapi életbe egyáltalán nem zavart be, így engem nem zavart. Nem ezért szakítottunk végül.
2021. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatom fél év után derült ki, hogy biszex a srác. Teljesen elfogadó voltam ezzel, nyitott vagyok ilyen téren. Ami viszont ennek a hozadéka volt, annak közel sem örültem. Hármasozni akart és stb...A végén már csak a szex volt jó a kapcsolatunkban (nem az orientációja miatt), akkor már bele is mentem volna.
2021. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!