Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban ilyen világban élünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen világban élünk?

Figyelt kérdés

„Magamról annyit, hogy 44 éves, átlagos férfi vagyok, hajjal, foggal, kis pocakkal, egzisztenciával. 4 éve élek külön, fél éve vált el tőlem az exnejem. A szexualitás nem működött köztünk, azt hittem, bennem van a hiba, amit a nejem bennem folyamatosan erősített is. 14 év alatt ennek ellenére nem csaltam meg, de már bánom, mert mint kiderült, ő nem volt ennyire elkötelezett...


Nos, azóta „kalandozok”, jópár próbálkozáson vagyok túl (független és nem az vegyesen), és láss csodát, sosem a szex volt a probléma.


Szóval mielőtt mást elítél az ember, először magában nézzen körül. Azt adom-e, amit szeretne a másik? Eléggé kötődik-e hozzám vagy csak én szeretném? Én tudok-e változtatni, hogy működjön vagy csak elvárom tőle?


Na és ha már itt tartunk... Miért nem képesek a mai nők tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatra? Igen, a fehér lovon a herceg effektus... A lényeg a kirakat. „Hogy mutatok vele a Fészen, a barátnőim szerint jó pasi-e, azonnal látszik-e, hogy milyen jó fogást csináltam vele.” Persze, hiszen attól magamat is értékesebbnek érzem, ha egy olyan férfival látnak, aki sok embernek tetszik. Igen ám, de azzal a férfival igazi kötődést nem fog tudni kialakítani. Az „unalmas”, megbízható, ne adj Isten hűséges férfi meg nem kell, mert nincs meg a kémia...


Hölgyeim, ti magatok nevelitek ki azokat a férfiakat, akik majd jól átvernek titeket, nem utolsó sorban azzal, hogy aki tényleg, igazán beleállna a kapcsolatba, észre sem veszitek, így aztán fel kell nőnie a feladathoz...


Folyamatosan megy az ismerőseim között is, a „nincs egy normális pasi” sirám, de ahogy egyik-másik pályázó komolyabban gondolja, elkezd unalmas lenni a nőnek és jön a „nem érzem, amit kellene”. Ez után persze azonnal átlép egy másik férfihoz, aki pénzzel lenyúlja, megcsalja, meg is alázza, de legalább a kémia megvan... Persze van kivétel is, de elég kevés sajnos.


Sajnos fogalmuk sincs a mai társkereső nőknek, hogy működik egy igazi kapcsolat, abban az egónak háttérben kellene maradnia, de ez a mai világban nem elfogadható.


Mert megérdemlem...”



2019. ápr. 6. 12:13
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdés nem saját, egy oldalon van lehetőség történet beküldésére, csak érdeklődnék nektek mi a véleményetek erről a mai világról, esetleg tapasztalatok.
2019. ápr. 6. 12:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen rossz ez a világ, az egyetlen jó dolog a szex. Oops :)
2019. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na akkor én fogatlanul és kopaszon nem is sirok többet...

De komolyan.

2019. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki rájön az igazságra...
2019. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet nekem extrém szelektív a baráti köröm de egy ilyen hülye csajt se ismerek aki dobálja el a pasikat.

6.5 éve vagyok a párommal a két pár akikkel együtt lógunk 5 és 6 éve vannak együttm amelyik ismerősöm meg szingli, mindkettő extrém introvertált és szimplán nem is nagyon keresnek pasit de eddigi életem során valahogy sosem találkoztam az itt leírt nőtípussal.

Persze nyilván van de ha ennyire zavar mi a reteknek barátkozik velük?

2019. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Azért, mert rossz helye keresgél már általánosít. Megsúgom, hogy a normális (nem pláza csajok, koktél cicák) kapcsolatba vannak. Ugyanúgy, ahogy a normális srácok is. Ha nem akkor pedig mindenki magába keresse a hibát. A cikk írója ad magára? Sportol, tiszteli a jókét (ez alapjá nem :) ), gyerekcentrikus stb? Mert ha nem akkor a csajok ezt egyből levágják és lapát. Aztán, mikor már a 8. nője ment el akkor az összeset lek*rv@zza, de ő még véletlenül se hibás. Mert ki ő, hogy hibázzon. Ha valóban normális lenne nem hagyta volna ott a felesége :)

Érdekes. Nem rakom ki semmimet, nem vagyok könnyen kapható, igényes vagyok magamra, sportolok, hogy jól nézzek ki, DE nagyon nehezen nyitok új emberek felé. Ennek ellenére 2 éve van párom, és miért? Mert amíg nem volt addig boldog szingli voltam. Mert nekem a boldogsághoz nem feltétlenül kellett párkapcsolat, de nem is zárkóztam el tőle. Soha nem rinyáltam senkinek, hogy jaj szingli vagyok, hanem mindig vártam türelmesen. Ha pedig nem jött össze akkor sem a férfiakat hibáztattam, hanem csak elfogadtam, hogy ő az én értekrendembe nem fér bele.

Érdekelne, hogy ez a felháborodott férfi hogy viselkedett egy randin, ami miatt a többi csaj ott hagyta...

2019. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*nőket
2019. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ez után persze azonnal átlép egy másik férfihoz, aki pénzzel lenyúlja, megcsalja, meg is alázza, de legalább a kémia megvan.W

Gyanítom te hümmögnél a leghangosabban, hogy mennyire elprostituálódott a nők erkölcse, ha nem szerelemből, hanem érdekből választanának párt maguknak.

2019. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja kövezzük már meg a nőket, olyan olyan pasikat választanak maguk mellé akikhez vonzódnak.


Ne haragudj kérdező, lehetsz te akármennyire rendes ember, meg hűséges, ha nem indítod be, akkor unalmasnak fog találni.

2019. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán nem a facebook őrültek közül kellene válogatnod.

Fenn vagyok én is de családi dolgokat soha nem posztolnék. Azok az nesemények nem arra valók, hogy mások előtt virítsak vele, hanem magánügy

2019. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!