Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ez a partnered puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez a partnered puncijan? 18/L

Figyelt kérdés

A borotvalastol folyton begyullad par helyen, meg kenyelmetlen, utana napokon viszket stb. Szoval ilyen nullas geppel szoktam levagni es igy olyan mintha 1-2 napos "borosta" lenne, csak valamiert igy nem szur, mint amikor borotvalas utan visszano.

Elso alkalomnal azert borotvaljam le, vagy nem gaz? Egyebkent nalam idosebb ferfivel leszek, szoval talan nem zavarja ot annyira, vagy nem tudom.


2021. aug. 4. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Az a lényeg, hogy ne szúrjon


Számomra

2021. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Borotváld le.
2021. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
borotva helyett gyantát próbáltad már?
2021. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is kipattog a borotválástól, én gyantáztatom kozmetikussal, próbáld ki, nekem nagyon szép selymes tőle.
2021. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Labamon szoktam, de ott inkabb nem gyantaztatnam:) Szerintem rajossz miert.
2021. aug. 4. 15:28
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen jó borostásan, úgy a legfinomabb.
2021. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jó úgy. Inkább egy kis szőr, mint a csúnya szőrbenövések.
2021. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Jó az így.

A lényeg, hogy nedves, szűk és forró legyen!!

2021. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

A borosta nem gond, a lényeg hogy orális szexnél ne akadjanak be a szőrszálak a számba.

37/F

2021. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Sajna nem mindenki bírja a borotválást, 1-2 kipattogzás még nem gázos, de legyünk őszinték kit vonzana egy teljesen kipattogzott bőrfelület? Nem túl guszta.

Gyantát használj, illetve a hajvágó/nullásgép is tökéletes. A lényeg hogy ne szúrjon és már okés is :)

2021. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!