Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ez a partnered puncija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez a partnered puncijan? 18/L

Figyelt kérdés

A borotvalastol folyton begyullad par helyen, meg kenyelmetlen, utana napokon viszket stb. Szoval ilyen nullas geppel szoktam levagni es igy olyan mintha 1-2 napos "borosta" lenne, csak valamiert igy nem szur, mint amikor borotvalas utan visszano.

Elso alkalomnal azert borotvaljam le, vagy nem gaz? Egyebkent nalam idosebb ferfivel leszek, szoval talan nem zavarja ot annyira, vagy nem tudom.


2021. aug. 4. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szőrösen is nagyon szeretem, egyáltalán nem zavarna!
2021. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%
Borotválás után kend be arcszesszel.
2021. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%

#22 na az külön jót tesz egy erzekeny bőrűnek.

:D

+csíp mint a rosseb

#16 vtam

2021. aug. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
#23 érdekes. Az asszonynál működik és egyáltalán nem csípi. Előtte is kipattogzott, mióta használja, semmi ilyen baja nincs.
2021. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!