Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns nő és szub férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nő és szub férfi esetében van behatolás a "szex" során?

Figyelt kérdés

Vagy ha a domina megengedi, hogy berakják neki, akkor nem is domináns igazán?

A szubnak el szabad/lehet élvezni? Vagy pont azt élvezi, hogy annyira alárendelt, hogy neki nem is szabad?

Mi van akkor, ha a nő csak behatolással tudna elélvezni?



2021. aug. 6. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta itt korábban egy kérdésben, hogy miért van az, hogy az emberek a domina szó hallatán csak a káromkodó, parancsolgató, fájdalmat okozó dominára tudnak gondolni. Szerintem te tökéletesen tudnál válaszolni, keress rá a kérdésre.

A domináns nő attól domináns, hogy ő irányít. Lehet ugyan úgy szex, dughat a szub, el is élvezhetnek mindketten, és képzeld el, a domina nem azt tesz a másik féllel amit csak akar, hanem amire ő is vágyik. Tudom, hogy sokak számára a BDSM és a domina is valami olyasmi amit csak az egyik fél élvez, de ez nem így van, nem tudom honnan jön ez nektek.

Ha azt beszélik meg, hogy szex is lesz, akkor lesz. Ha a szub azt szeretné hogy a domina ne hagyja elélvezni, akkor nem hagyja elélvezni. Egy domina nem attól domina hogy kihasználja a partnerét, vagy hogy a szub nem érhet hozzá :D

Röviden megválaszolva a kérdést: Ha akarják akkor van szex, ha nem akarják akkor nincs.

2021. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Mi egy pont ilyen pár vagyunk. Az Úrnőm nagyon ritkán engedi, hogy behatoljak. Évente max 1 vagy 2 ilyen alkalom van. Van egy kétoldalú dildós, zárható szájpeckünk, azzal szoktuk megoldani. Tehát a számban is van egy dildó és kifelé is van egy, ezt a fejemen hátul össze lehet kapcsolni és le is lehet zárni.

Azt se szokta sűrűn engedni, hogy elmenjek, amit nem bánok. Bár szeretnék elélvezni, de mégis hihetetlenül felizgat, hogy nekem nem engedi. Ezáltal nagyon hamar el is megyek, kb. 10-20 másodperc alatt, így nem is menne sokra velem, ha behatolnék.

2021. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen van! Pontosabban, amit a felek megbeszélnek, amire mindkettőnek szüksége van. Attól a domina még nem veszíti el a tekintélyét, kisugárzását hogy a szubot hagyja dugni is. Az hogy a szubmisszív fél mikor élvezhet el ezeknél a játékoknál az adott szeánsz tematikájának a kérdése. Sokan használják az orgazmuskontrollt is az irányítás, a dominancia, a kontroll eszközének. Esete válogatja.
2021. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha a kapcsolat kifejezetten a BDSM-ről szól, akkor nagyon ritka az hogy van behatolásos szex, és még ritkább az, hogy el is élvezhet ilyenkor. Egy normális párkapcsolatban természetesen van igény a behatolásos szexre is, tehát itt előfordul.

A feleségemmel ez úgy néz ki, hogy ő dönti el mikor hogyan szeretné a szexet, és ez viszonylag sokszor van hogy behatolásos szex, hiszen nagyon élvezi. Viszont általában nem mehetek el ilyenkor, vagy ha elmegyek, akkor különféle büntetések vannak a kilátásban. Szinte mindig felül van, már évek óta nem csináltuk kutyapózban, és gyakran húzza az agyamat, hogy amikor a BDSM fantáziáimat melkezdtük megvalósítani akkor egyúttal lemondtam erről, mint ahogy az orális szexről is. Mivel nincs oda az orális szexért én meg hiába is kérném hiszen jobban izgat a tudat h ha nincs kedve nem csinálja mint maga az élvezet ami közben érne.

2021. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!