Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Általában mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Általában mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy egy párkapcsolatban éltek, de az egyik kollégátokkal is nagyon jóban vagytok. Rányomultok, incselkedtek a kollégával, meg is csókoljátok őt, bókoltok neki.Utána pedig hirtelen kerülni kezditek, nem mutattok már annyira érdeklődést és ha beszéltek is, folyamatosan azt kérdezitek a kolléganőtől hogy van-e már pasija.

(Egyébként a csókot ti is élveztétek)



2021. aug. 7. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megijedt, hogy nem lenne jó móka, ha a barátnője kidobja otthon.
2021. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Talán nem akarja kockára tenni a működő kapcsolatát.

Tartsd tiszteltben.

2021. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És azért miért fontos infó az hogy nekem van-e valakim?
2021. aug. 7. 07:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi rá, hogy szabad vagy, hogyha otthon valami balul ütne ki, lehetnél te a B terv.
2021. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha foglalt vagy, akkor az más.

Most ott van az alacsonyan logó gyümölcs, amit csak le kell szakítani.

Lehet te is másképp viselkednél a közelében, ha lenne pasid. Könnyebb lenne ellenállni.

2021. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta nekem mikor megcsókolt hogy nehezen tud ellenállni hogy ne csináljon mást

Az is eszembe jutott hogy lehet azért akarja hogy nekem legyen valakim hogy eltűnjön a kísértés

2021. aug. 7. 07:24
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg csak feszegeti a határokat :)


Nekem is volt irodista kolegám hogy bent fogdostam a mellét, a punc*ját a bugyin keresztül, stb na azok voltak a szép idők... na mind1.


Szóval én azt azért csináltam mert tetszett a "vadászat" hogy megkaphatom bármikor csak egy telefon, de végül nem lett belőle semmi mert én nem tudok félrelépni barátnőm mellett, ami sztem nem is baj. Mondjuk most már mivel nyitottabbak vagyunk mind a ketten, lehet elvinnék egy lányt aztán megkérdezném utána egy 3-ast beadna-e? :D

2021. aug. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván barátnőjét nem akarja otthagyni... de te miért kezdesz foglalt pasival amikor annyi szabad van....
2021. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem h mi köze van a barátnője otthagyásának ahhoz h nekem van-e valakim
2021. aug. 7. 08:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolkozik is persze, mert hajtja a kíváncsiság, meg az új punci illata... de a kapcsolatát se akarja elrontani. Ennyit még elbír, egy csók amit alig kell letagadni mert sose tudja meg a másik, de ha félredugna már nem lenne egyszerűbb neki se titkolózni.
2021. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!