Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk fiúk! Általában hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúk! Általában hogy viselkedtek, ha tetszik nektek egy lány? Barátságot kezdeményeztek vagy még azt sem?

Figyelt kérdés
Bejelölitek facebook-on? Vagy csak távolról figyelitek a lányt? Tegyük fel osztálytársak az illetők, szóval vmennyire ismerik egymást.

2018. nov. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Tipp: ne kezdj osztálytársal, ha nem sikerül az elején akkor beégsz és ott maradtok egymás mellet, mint az elött de lesz egy kis frusztráció. Ha sikerűl, de szét mentek, akkor is bejön az előzö. Ha minden jól megy akkor tévedtem.


Nekem is tetszett a volt osztálytársnőm, azt bégtem, ő még játszott velem, utána meg kiakart használni, de ez csak velem történt.


De ha úgy érzed, hogy minden pacek akkor tedd meg.


De a félénk fiuknál is van az aki oda mer menni, van a másik aki már nem, csak fb irogatással megy. Ha félénk akkor utobbi lesz, de lehet az se.

2018. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Igazából nem leszünk sokáig osztálytársak. Végzősök vagyunk. Úgy gondoltam, hogy érettségi előtt vagy után bepróbálkozok nála. Csak bizonytalan vagyok, mert nem ad egyértelmű jeleket a fiú. Nem akarok beégni, így is elég sok megszégyenülésben volt részem. :(

2018. nov. 11. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem én vagyok az :D Igazából én el kezdek vele beszélgetni és ha már jól alakul akkor már a semmin is lehet beszélni. Én speciel nem vagyok a facebook chat híve, inkább szeretem személyesen letudni. Nálam a jelek, hogy gyakran ránézek és ha rám néz, akkor önkéntelenül is mosolygok (a szép, őszinte típusú). Próbálok a közelében lenni, nevettetni próbálom, stb. Tanácsként mondom, hogy sok jelet nem értünk ezért menj oda és hívd el sétálni, dumálni, vagy bármi más, csak érezze hogy te is vele akarsz lenni. Remélem segítettem és hátha magamon is :) 18/F
2018. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a válaszodat :)

Hasonlít a leírásod arra fiúra :D Ő is mosolygós típus, amikor mosolyogva néz rám, akkor mindig elkapom a tekintetem, amit baromira utálok magamban és nehezen tudom kontrollálni ezt. Egyszerűen vele nem bírom tartani a szemkontaktust.

Szeretnék valahogy a közelébe férkőzni, csak az a probléma, hogy mindig ott vannak a barátai..

2018. nov. 12. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az nem nagy probléma. Nálam is vannak haverok de ha odajön hozzám egy lány, akkor személy szerint elkergetem a barátaimat diszkréten. Ehhez az is kell h azt mond, h négyszemközt beszélnél vele. Persze a barátok később faggatják a srácot, de ha a srác (komolyan remélem hogy én) rendes, akkor nem lesz semmi gond. Kisvárosi gimiről van szó a Duna-Tisza-Közén? Mert ha igen, van esélyem :D 18/F
2018. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Először barátkozz össze vele , aztán nyújts felé megbízhatóságot és akkor több mindent el fog mondani és még közelebb is kerültök egymáshoz , egy jó tanács ha örül, te is örülj , ha szomorú, legyél te is az , az ő szemében, nálam is ez volt nagyon jó barátok voltunk , elmondta nekem hogy összejött egy sráccal és nagyon boldog , én is boldog voltam kívülről , persze belülről szétestem... Aztán elmondtam neki és viszonozta ő is. Remélem tudtam segíteni 😉
2018. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgas rám de én még olyan korban vagyok ha tetszik valaki elnyomom az érzéseimet mert nem nagyon tudnék mit kezdeni egy barátnővel
2018. nov. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!