Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanulható az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulható az orgazmus?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nagyon élvezem a szexet, lovagló pózban pillanatok alatt képes vagyok elmenni, misszionáriusban is elég gyorstüzelő vagyok. Hogyan tanulhatnék meg más pózokban is elélvezni? Volt már egy elég kicsavarodott pózban példa erre, nem is értem, hogy sikerült 😃😃. Sokszor közel vagyok hozzá, de mégsem sikerül. A másik, hogy volt már példa arra is, hogy egy aktus alatt többször elélvezzek. Ezt is szeretném megtanulni, hogy máskor is képes legyek rá. Van, hogy kis csiklóizgatás is kell, van, hogy nincs rá szükség. Különböző módokban, tempóban képes vagyok élvezni, szóval nem tudom fixen hozzákötni az orgazmusom helyzethez, módszerhez. Aki hasonló helyzetben volt, mi segített, hogyan tanultatatok meg mégjobban élvezni? 🙂 A válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 8. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Csak simán figyeled a tested, mikor, mire, hogyan reagál. Nem bonyolult. Meg partnertől is függ.
2021. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!