Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik fétis a legrosszabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fétis a legrosszabb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókhoz vagy is írókhoz pedo, nekro, zoo a többit elfogadom kinek mit dobott a "gép" nekem sem hétköznapi, de annyira nem is vészes
2021. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Erős mazochizmus, mert egyre több kárt kell okoznod magadnak hogy kielégülj.
2021. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Az előttem már említették az első 3-at. Aztán nálam a hónaljnyalogatás, savanyú lábszag, seggszagolgatás, beizzadt lógós mell nyalogatás, használtbugyi, és társai vannak a következő szinten.
2021. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak cuckold fétises vagyok régebbi traumák miatt, sajnos rám nézve szerintem nem túl jó, viszont túlságosan élvezem…
2021. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is cuckold vagyok! :)
2021. aug. 9. 15:15
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem felsoroltak után tenném a feeder fétist, mert eszetlenül művelve egészségügyi következményekkel járhat, illetve egyszerűen kissé bizarnak találom.
2021. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Az előttem leírtak mind + van az a fétis, amikor valaki a nagy, fényes pufikabátokra izgul! Elég durva!!
2021. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudok elképzelni olyat. Szerintem mind nagyon jó és izgalmas csak olyan kell hozzá aki szintén élvezi. Én mindenben benne lennék aztán kiderülne mi áll közelebb hozzám.
2022. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!