Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, 1 gyerek van, már kirepült a fészekből. A férjem soha nem volt jó szerető, ha hetente egyszer elélvezett, ami 5 perc, részéről befejeződött a szex. Az utóbbi időben a nullára csökkent ez is, inkább meccset néz, játszik, vagy a haverokkal pecázik. Konkrétan 1 éve nem dugott meg. Pedig csinos, ápolt igényes nő vagyok, rendszeresen sportolok. Ahogy betöltöttem a 40 évemet a libidóm a duplájára nőtt. Fizikailag fáj a szex hiánya. A férjem a problémákról hallani sem akar, azt mondja hogy én vagyok egy nimfomán.

Válni nem akarok, ez teljes anyagi csőd lenne a részemről, és a férjem nem hagyná annyiban. Anyagilag fizikailag és pszichésen is kikészítene.

A maszti után még jobban kívánom egy férfi ölelését.

Szeretőről szó sem lehet, a férjem alvilàgi körökben mozog és sekit nem akarok nyomorékká tenni, mert biztos hogy nem hagyná annyiban ha kiderülne.



2021. aug. 10. 22:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Akkor ott vannak a "rosszfiúk" tudod a "rosszlányok" mintájára. Időpont, odamész megdug, kinyal rendesen és készen vagy. Kicsi pénz ilyen helyzetre.
2021. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Jóni masszazs?
2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha alvilági körökben mozog a pali, akkor juttasd börtönbe, és minden meg van oldva
2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Hetero férfimasszőr? Előre lebeszélt pluszért.. Még hogy nincs rá igény?


Egyébként ha ennyire nem érdekli a férjedet a szex, bár sztem csal valakivel, lehet az sem érdekelné kivel csalod. Nem gondoltad?

2021. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtak jó lehet. Masszázs vagy fizetős pasi.

Vagy ha szeretőd lenne, nagyon óvatosan kéne megoldani. Meg lehet, de mindenre oda kell majd figyelned, az ilyen chat beszélgetéseket felejtsd el. Hívjon magán számról vagy ilyesmi. Lényeg hogy otthon a te eszközeiden ne legyen róla semmi olyan info, ami elvezethet hozzá. Ha találkoztok, menj taxival stb

Nehéz ez a helyzet, nagyon sajnállak. Remélem azért te magad nem félsz tőle, hogy bántana vagy a gyereket, ha úgy viselkedsz ami neki nem tetszik..

N

2021. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

2

Egy ujjazás soha nem pótol egy farkat. Jobb mint a maszti de attól nem leszek kész.

3

Nem tudod mit beszélsz. Szerinted a barátai tétlenül néznék?

2021. aug. 10. 22:19
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megkérdeznéd, tarthatsz e dugó pasit?
2021. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő. Azért érdekes házasságba keveredtél, ha a párod kikészítene váláskor. Én már csak emiatt is elkezdeném tervezni a lelépést a helyedben és valami anyagi biztonságot elkezdenék szépen lassan megteremteni magamnak, mert egy ilyen férj mellett szerintem a szex hiánya a legkevesebb.
2021. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#4: az ilyen palik nem fogjàk ölbetett karral nézni, ahogy az ő nőjüket más pali dugja. Azzal őt alázza meg a nő, szóval hidd el nem hagyná szó nélkül. Ismerem az ilyet...
2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A joni masszazst ugy erettem h tovabbmenne a sztori aktusig. Csak ez lenne a fedosztori h gyogymasszazsra mesz pl
2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!