Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, 1 gyerek van, már kirepült a fészekből. A férjem soha nem volt jó szerető, ha hetente egyszer elélvezett, ami 5 perc, részéről befejeződött a szex. Az utóbbi időben a nullára csökkent ez is, inkább meccset néz, játszik, vagy a haverokkal pecázik. Konkrétan 1 éve nem dugott meg. Pedig csinos, ápolt igényes nő vagyok, rendszeresen sportolok. Ahogy betöltöttem a 40 évemet a libidóm a duplájára nőtt. Fizikailag fáj a szex hiánya. A férjem a problémákról hallani sem akar, azt mondja hogy én vagyok egy nimfomán.

Válni nem akarok, ez teljes anyagi csőd lenne a részemről, és a férjem nem hagyná annyiban. Anyagilag fizikailag és pszichésen is kikészítene.

A maszti után még jobban kívánom egy férfi ölelését.

Szeretőről szó sem lehet, a férjem alvilàgi körökben mozog és sekit nem akarok nyomorékká tenni, mert biztos hogy nem hagyná annyiban ha kiderülne.



2021. aug. 10. 22:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Revans című film... sajnos!
2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

5

A masszázs jó ötletnek tűnik.

2021. aug. 10. 22:21
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

#8-as jól írta, szerintem kezdj el valahogy építkezni, okosban.

Amúgy a masszázst úgy értettük, hogy vannak olyan masszőrök, akik benne vannak szexben is ha van szimpátia. Ilyesmit megfontolhatnál

N

2021. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13

Ilyet találni nem egyszerű. Eddig egyik masszőr sem próbált kezdeményezni. Ha én voltam kedvesebb akkor sem vette a lapot. Pedig volt hogy elélveztem masszázs közben.

2021. aug. 10. 22:27
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Van ma már rengeteg ilyen profi és extrát is vállaló masszőr aki szívesen vállal ilyet.
2021. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen visszafogott nő vagy? Vagy ez csak a külső. Nem kedvesnek kell lenni hanem ledumálni hogy csináljon meg. Szerinted meg tudod tenni? :)
2021. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt már akkor elrontottad, amikor évtizedekkel ezelőtt egy közveszélyes elmebeteggel kötötted össze az életed, és megalakudtál azzal, hogy szinte börtönbe zárnak, rabszolga vagy. Mert egyébbként azt mondanám, hogy simán meg kéne beszélni a férjeddel, hogy szerettnél másokkal szexelni, de nem akarsz senkit becsapni, nem akarsz hazudozni titkolózni, hanem tudjon rólla.
2021. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

#14: nem tudom milyen az 'eseted', de én ismerek egy srácot, aki szimpátia alapon néha benne van ilyesmiben. Ha gondolod írj privátban és megadom a számát. Talán kezdetnek jó lesz. Ha nem is tetszik, akkor max megujjaz és kész. Azt brutál jól csinálja:D

#5, #13

2021. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy nem mentem hozzá ahhoz, aki nem jó szerető, sőt, az ilyennel még következő randi sem volt.

Nyilván nem véletlen választottad a férjedet a problémák ellenére, nyilván nem véletlen nem válsz el tőle. Akkor élvezd a "jót", amibe beleültél, a többit meg viseld el.

2021. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ha megtudják hogy ki a férjem akkor hozzàm se mernek érni.

Nem lenne etikus ha eltitkolnàm a veszélyeket.

A szerető témát pedig megemlíteni is öngyilkossàg. Azt sem türi ha valaki túl kedves hozzám egy társaságban.

2021. aug. 11. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!