Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, 1 gyerek van, már kirepült a fészekből. A férjem soha nem volt jó szerető, ha hetente egyszer elélvezett, ami 5 perc, részéről befejeződött a szex. Az utóbbi időben a nullára csökkent ez is, inkább meccset néz, játszik, vagy a haverokkal pecázik. Konkrétan 1 éve nem dugott meg. Pedig csinos, ápolt igényes nő vagyok, rendszeresen sportolok. Ahogy betöltöttem a 40 évemet a libidóm a duplájára nőtt. Fizikailag fáj a szex hiánya. A férjem a problémákról hallani sem akar, azt mondja hogy én vagyok egy nimfomán.

Válni nem akarok, ez teljes anyagi csőd lenne a részemről, és a férjem nem hagyná annyiban. Anyagilag fizikailag és pszichésen is kikészítene.

A maszti után még jobban kívánom egy férfi ölelését.

Szeretőről szó sem lehet, a férjem alvilàgi körökben mozog és sekit nem akarok nyomorékká tenni, mert biztos hogy nem hagyná annyiban ha kiderülne.



2021. aug. 10. 22:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
A jólét hátul ütője. Szabad nincs a családban, egyedül életképtelen vagy, inkább a pénzt választottad mint a NORMÁLIS ÉLETET! Gazdag pasid legyen, legyen meg a joleted, itt a vissza ütője a kapzsiságnak amit előnyben részesítettél fiatalon.
2021. aug. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

Alvilágban mozog a férjed és mi adjunk tanácsot hogyan csald meg őt? Bocs, de nincsen szuicid hajlamom. :))) Old meg, ahogy tudod, ha kitartasz ennyi probléma után is mellette.

Engem naponta háromszor megdugna, azt akkor sem tudnám elfogadni, hogy esetleg egyszer majd a TEK munkatársai ébresztenek, és rögtön léptem volna mellőle, mikor kitudódott, hogy milyen körökben mocorog.

2021. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Azt sem tűri hogy ha valaki kedves veled egy társaságban?


Alazni kell téged?

Hozzád szólhat egyáltalán valaki?

Te egy szubmisszív nő vagy, azt teszed amit ő mond. Miért nem tudsz elválni tőle? Alvilági lény azért? Ez csak beszéd, eddig jó volt ő is mostmár kevés? Beszéld meg vele ha lehet vagy tudod ne más farka után vágyakozz. Ha nem tudod vagy nem mered akkor válj el mint sokan mások.

2021. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Napi hányszor masztizol? Mivel? Miért nem próbálod meg egy bnőddel rávenni a párod egy többesre? Lehet megváltoztatná a hozzáállásod :)
2021. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Amilyen virágot szakítottál azt szagold.

Lehet,hogy sportolsz 40 évesen gondolom kondi terem amit sportnak írsz. Jegyezd meg,hogy lehetsz csinosnak mondott nő de a lényeg belűl van. Esetleg a magad portáján kerestél hibát? Ha valóban olyan jó vagy akkor talán mást is kegyeibe részesít. Az mwg,hogy alvilági körökben mozog még semmit nem jelent. De ha szereted akkor nem a szexnek kellene előtérben lennie. Itt vagy az van,hogy elvakultan a könnyebb utat választottad mikor összejöttetk vagy hazudsz és sokmindent elhallgatsz előlünk.

2021. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!