Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként miért csak egyetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért csak egyetlen nőre van valami lehetetlenül erős vágyam ????A többire mért nincs ??(bővebb kifejtés lentebb.

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok,nincs barátnőm se feleségem.Viszont szeretek buliba járni,vannak nőkkel kapcsolataim és rengeteg barátom,haverom van akikkel sokat szoktunk csajozni.A lényeg az hogy volt az életemben egy nő akivel együtt voltam majd 1 évig megcsalás sőt,mindenféle félrenézés nélkül! Szerettem őt, de az a múlt és ami volt köztünk az érzéseim is szerte foszlottak iránta végleg !(Én szakítottam vele) De mivel egy városban élünk így szoktunk "ritkán" találkozni véletlen szerűen.(Szórakozó helyeken,városba random,éteremben stb) Annak általában még azon a héten szex a vége! És amikor vele vagyok szex előtt annyira kívánom őt hogy valami elő folyásom van tőle! Ez mennyire normális ?

Miért kívánom őt ennyire szex előtt ?? Mért csak a jelenleg emlitett ex nőmre vagyok ennyire ki? Mért csak nálla van egy az elő valami szex előtt ?? Még egyszer leírnám hogy nincsenek érzéseim se szex előtt,se közbe,sem pedig utána! Érzem,tudom biztosra írom ezt!

Még annyi hogy a csaj egy átlagos csaj.Semmi extra!Voltam már jobb nővel is de arra sem volt ilyen eset hogy megtörténjen velem!


2021. aug. 13. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán vele volt legjobb a szex.
2021. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám biztosra ezt ! Vagy is inkább úgy fogalmaznék, nem a múltban élek !Ami annyit tesz hogy ő nem kíván engem annyira és teljesen hideg,ahhoz képest amilyen rég volt :)
2021. aug. 13. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kémia.
2021. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak mondogatod magadnak hogy már nincsenek érzések, próbálod beszuggerálni, de a tudatalattidban ott van csak nem akarod tudomásul venni, direkt elfojtod magadban. Amíg a szőnyeg alá söpröd a dolgot addig ez lesz. Az hogy időnként dugtok csak mindig újra és újra ráerősít a kötődésre, így ebből sosem szabadulsz ki.
2021. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert langyi vagy. Egy igazi férfi mindenkit (is) akar.
2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!