Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire változtak a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változtak a szexuális szokásaid igényeid 10 év alatt? Mi az amit akkor nem csináltál volna, de most igen, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Mi változtatta meg a hozzáállásodat?

2021. aug. 13. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hajajj.. A szex hiány okozta és egyre perverzebb leszek. Anál prosztatamasszázs... Izgat minden.
2021. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Belolem a hosszu szexmentesseg sokfele fetist kivaltott. Barnem tudom osszefugg-e a ketto
2021. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát… én a húszas éveimben meglehetősen féktelen voltam.

Hogyha jött egy épkézláb pasas, flörtöltem vele, majd ha úgy hozta a helyzet, akkor szinte bárhol képes voltam kefélni. Moziban, wc-ben, erdőben, basszus… tényleg bárhol.

Most már hogy a harmincas éveim végét taposom már kissé higgadtabb vagyok, és előtérbe kerültek azok a dolgok, amik masszívabb kielégülést hoznak.

Szóval most már nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség.

2021. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Még csak kezdeményezni sem kezdeményeztem a szexet akkoriban, annyira nem érdekelt a téma.

Most meg legtöbbször én mászok férjemre, én kezdeményezem, hogy vegyünk újabb és újabb segédeszközöket, egyre több mindenről fantáziálgatok, egyre több mindenről jut eszembe egyből a szex...

Nem tudom, hogy mi az oka a változásnak. Se akkor, se utóbbi időben. Mert fiatal koromban szintén oda voltam a szexért. Bár akkor visszafogottabban. Semmi plusz nem érdekelt, csak a sima együttlét. Segédeszközök, izgalmasabb fantáziák, helyek, minden nélkül.

2021. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Hany éves korodban változott ez kb?
2021. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal vagyok, ezért nekem a 10 év csak a szüzesség elvesztésétől nézve jön össze:D nyilván akkor kis tapasztalatlan voltam. De ha az érdemibb 7-8 évet nézem, akkor időközben kialakult bennem, hogy mit hogy szeretek a szexben, rájöttem hogy izgat a bdsm, hogy dub vagyok. Majd az évek során egyre extrémebb dolgok kezdtek izgatni ezen belül. Míg 18 évesen csak annyit tudtam, hogy tetszik ha egy férfi irányít meg határozott stb addig mostanra már csomó segédeszközöm van itthon, izgat az enyhe sadomazo, pisiszex stb. Viszonylag fiatalon elértem erre az erőteljesebb szintre:D nem tudom mi lesz később haha

25N

2021. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi az épkézláb válaszokat. Hogy nem csak egy sorban írjátok. Tényleg sokat tanulok belőle.

6-os majd felteszem a kérdést 10 év múlva is akkor is ilyen kifejtős választ kérek hogy változtál :)

2021. aug. 13. 11:32
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os nem sub véletlen? :)

dub-ról még nem hallottam.

2021. aug. 13. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5.

Először a harmincas, majd a negyvenes éveimben változtam

2021. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8: de, csak félreírtam:)
2021. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!