Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi párommal 5 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi párommal 5 éve vagyunk együtt de pár hete barátnőm volt barátja el kezdet írogatni barátnőmnek, viszont párnapja találkozóra hívta barátnőmet de végül nagy nehezen meggyőztem barátnőmet hogy találkozzon vele, ebből baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mi párommal 5 éve vagyunk együtt de pár hete barátnőm volt barátja el kezdet írogatni barátnőmnek, még barátnőm szólt meg mutatta meg nekem hogy az exe ráírt ! nem haragudtam még nevettünk is rajta barátnőmmel! viszont párnapja találkozóra hívta barátnőmet amire persze barátnőm hevesen tiltakozott! de végül nagy nehezen meggyőztem barátnőmet hogy találkozzon vele, ezt barátnőmnek nem mondtam de kicsit izgalmasnak találom, szerintetek ebből baj lehet?

máj. 21. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Lehet??? Már van.
máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Mi lenne a baj? Ha megdugja? Szerintem az nem baj. Szóval baj nem lehet.
máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem baj ha találkoznak, lehetnek még lezáratlan részek, amit jobb, ha átbeszélnek, különben a ti kapcsolatotok sínyli meg. De ha ő nem akar találkozni, nem értem te miért erőlteted? Divat cuckoldnak lenni, vagy mi?
máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is mi a túrónak beszélsz rá valakit valamire,ha nem szereté?

Ez az egyik dolog.

A másik dolog meg az,hogy neked ez mire jó?

Nem gondolod,hogy a barátnődnek ez kellemetlen?

máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
mert mondta nekem még korábban barátnőm hogy a volt kapcsolatában elég lezáratlanul értek véget a dolgok! hogy is mondjam, barátnőm ezt szerintem nem ismerné el, de valahol neki is szüksége van erre hogy megbeszélje vele a dolgokat múltat
máj. 21. 19:51
 6/24 Scream85 ***** válasza:
27%
Majd párszor összefekszenek a régi emlékek miatt, aztán lapátra leszel téve és visszamegy az exéhez.....tényleg, baromira megérte neked :D
máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Majd lezárják, jó alaposan
máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ha találkoznak az kapásból azt jelenti hogy újra összefognak jönni? vagy le fognak feküdni egymással?
máj. 22. 09:45
 9/24 Leveltetu ***** válasza:
54%
Ja, majd dugni fogja mind a lopott biciklit, tomni mind a libat te meg majd eltartod anyagilag...jo buli....hajra...
máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
az emberi elme beteg. ez a természet egyensúlya
máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!