Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű lányok szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lányok szeretitek ha teljesen befalják a melleiteket?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sírok de igazatok van😂 ugyanezeket tudnám én is elmondani nőként. Siralmas
2021. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10: mondjuk ez pont annyira gáz, mint a "14 centi elég lesz egy nőnek" típusú srácok.



Ha egy férfivel odáig jutsz, akkor tetszel neki, tetszik a melled is, és azért foglalkozik vele, mert bejön neki. (pl nekem is a kis mellek tetszenek).


Sok nő gondolja, hogy gáz a pici mell, pedig az igazi gáz az, hogy nem tudod felnőtt (a kategória miatt gondolom azért legalább 18+ vagy) létedre elfogadni, hogy milyen a tested, és tele vagy komplexusokkal. Aztán csodálkozol, hogy szakítás a vége, pedig nem a melleid miatt dob ki, hanem azért, ami a fejedben van

2021. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
10# Egyszer se dobtak ki..🤷🏼‍♀️ nekem nem erogen zóna, és nem szeretem annyira ha arra figyel egy srác, el tudom viselni de nem olyan jó mert nem szeretem a melleim.. ha valami nem tetszik nekem akkor nem tetszik nem kötelességem elfogadni valamit ha nem tetszik, sajat magamon sem.. majd megcsinaltatom a melleim es nem fog zavarni hogy kicsi ennyi..
2021. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

" majd megcsinaltatom a melleim es nem fog zavarni hogy kicsi ennyi"


De, zavarni fog! A környezetemben egy nőnek sem oldódott meg a mell "problémája" attól, hogy megcsináltatta. Úgyhogy mindegyik megcsináltatta újra, meg ha már ott volt, akkor egy kis igazítás a szájon, az orron...


A probléma ugyanis egyiknél sem az volt, hogy kicsi a melle, így aztán a sebész sem tudta megoldani nekik.

2021. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

10-es én megértelek, én is ugyanebben a cipőben járok


lépten-nyomon belefut az ember, hogy a kis mell tulajdonképpen egy borzasztó teher


a férfiak 90%-ának a nagy tetszik, és ha választaniuk (lehetne) kell két kb egyforma nő közül, a nagyon mell győzne, tehát a kicsi az hátrány


javítani nem lehet rajta, mert a szilikon mű, így az se kell a 90%-nak


de persze, ha nem bírjuk elfogadni, akkor mi vagyunk a gyerekesek, és hamar megkapjuk hogy menjünk pszichológushoz a testképzavarunkkal


érdekes, nem? minket bánt/ ítél el/tekint kevesebbnek a társadalom, de mégis mi vagyunk "bolondnak" bélyegezve

2021. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15-ös "lépten-nyomon belefut az ember, hogy a kis mell tulajdonképpen egy borzasztó teher


a férfiak 90%-ának a nagy tetszik, és ha választaniuk (lehetne) kell két kb egyforma nő közül, a nagyon mell győzne, tehát a kicsi az hátrány"


áruld el kérlek, ilyet te hol szoktál látni lépten-nyomon? Itt Gyakorin biztos nem. Csak nézd meg, ilyen kérdéseknél hányan írják, hogy a kicsit szeretik.

2021. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!