Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mensizek és szexelunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mensizek és szexelunk akkor belém élvezhet a barátom?

Figyelt kérdés

Tudom mindig van valamennyi esély erre de nagy esély van rá hogy terhes leszek ?( csak egyszer kiszeretnénki próbálni?)

Mikor érdemesebb ezzel próbálkozni? Én úgy tudom ekkor van rá a legkisebb esély.



máj. 12. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 2 ciklussal ezelőtt mensi alatt volt peteérésem.

Hogy honnan tudom? Babát tervezünk, és használok lh tesztet a ciklus minden napján, és követtem. Pozitív lh teszt (ami mensi alatt volt) 13 nappal pedig ismét menstruáltam. Tehát ez is igazolja, hogy akkor volt peteérésem.

Ha nem akarsz teherbe esni, ne kockáztass.

27N

máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem élvezhet beléd!

Ahogy a fenti hozzászóló is alátámasztja.

máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem, nem élvezhet beléd, vagyis igen, de akkor babázás lesz a vége!!!!
máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, ez nagyon tanulságos volt, köszi, hogy megosztottad!!
máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt sehogy sem lehet megoldani nagyon szeretnénk?
máj. 12. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon lutri. Mi csináltuk bő 1 évig így, nem lettem terhes. De lehet te nem így jársz. Ha jól gondolom fiatal vagy még, nem biztos h jó ötlet kockáztatni.
máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Menstruáció alatt mi popsiba dugunk.
máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!